Hizmet Bölgelerimiz

Sancaktepe Özel Ambulans

Sancaktepe özel ambulans hizmetlerimiz ile Samandıra, Sultanbeyli, Yenidoğan, Sarıgazi vb. tüm mahallelere sağlık hizmetini sunmaktayız. Sağlık hizmetleri tarih boyunca önemini korumuştur. Bu anlamda sağlığınızı en iyi şekilde korumak ve sağlık hizmetlerine en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamak üzere hizmet veren Sancaktepe Özel Ambulans kurumumuza günün her saati ulaşabilirsiniz.

Güvenliği ve sizlerin memnuniyetini esas kabul eden Sancaktepe Özel Ambulans, tecrübeli ve güler yüzlü ekipleriyle olay yerinde müdahale, hastaneye ulaştırma ve hasta nakli üzerine hizmet sağlamaktadır.

Kesintisiz Ulaşım

Ambulanslarımız olay yerine geldiğinde uzman sağlık ekipleri ve son teknoloji araç-gereçleriyle sizlere ilk müdahalede bulunur. Sonrasında hızlı ve dikkatli bir şekilde hastaneye nakliniz sağlanır

Hasta Nakil İşlemleri

Sancaktepe Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu