Kurumsal

Vizyonumuz Misyonumuz

Vizyonumuz Dünya Ambulans olarak ihtiyaç duyulan tüm sağlık hizmetlerinde her zaman en yakın mesafede duran ve ilk tercih edilen sağlık kurumlarını oluşturmaktır. Toplumun sağlık ihtiyaçlarını ön planda tutarak, sürekli değişim ve gelişimin öncüsü olarak, hasta ve hasta yakını memnuniyetini gözeterek, yeni ve sağlıklı yaşam akımlarını ve bunun toplumda oluşturduğu beklentilere en iyi şekilde karşılık vererek büyüyecek, genişleyecek ve yaygınlaşacaktır. İhtiyaç duyulan her tür sağlık hizmetini aynı kalitede ve standartta sunan, erişilebilir ve yaygın sağlık hizmetleriyle güçlü bir marka olarak yoluna devam edecektir. Türk halkının beklediği sağlık hizmetleri anlayışının nabzını tutan; bu duyarlılıkla sürekli yenilenerek sektörünün de öncüsü olacaktır.

Müşterisi, çalışanı ve anlaşmalı kurumları ile birlikte ülke ekonomisine değer katmak, ticari faaliyetleri ile sadece içinde bulunduğu toplumun değil tüm insanlık için faydalı bir kurum olmak, kaliteli, dürüst mükemmeliyet odaklı olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz uzman hekimleri ve sağlık uzmanları ile birlikte toplumun hastane öncesi ve sonrası olabilecek sağlık hizmeti ihtiyaçlarını karşılayabilmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve hızlı hizmet vermektir. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirket gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Başa dön tuşu