Hasta Nakil Ambulansı Hizmeti

Hasta Nakil Ambulansı

Ambulanslar kendi aralarında belirleyici özelliklere sahiptirler. Bunlardan şayet üzerinde mavi şerit olan bir ambulans görüyor iseniz, bu araçlar içerisinde transferi yapılacak olan hastaya, herhangi bir durumda müdahale edebilecek sağlık personeli ve teçhizatlarına yer verildiği anlamına gelir. Firmamız hasta nakil ambulansı hizmeti vermektedir. Bunu verirken stabil durumda olan hastaların transferi için, alanında uzman sağlık ekipleri aracın içerisinde hazır bulunmaktadır.

Hastalara, çağrı merkezimiz arandığı andan itibaren en kısa süre içerisinde verilen adres konumuna ambulans ulaştırılabilmektedir. Son model araçlar, son teknoloji cihazlar ve işinin uzmanı sağlık personeli ve yetki belgeli çalışma prensibi ile her zaman sağlığınız için en iyisi yapmaya çalışıyoruz.

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları 2021

Sağlık ile ilgili durum söz konusu olduğunda, o anda herhangi bir şekilde bedeli düşünülmeyecek olsa da daha önceden rakamların bilinmesi, kafada soru işaretlerinin kalmamasına neden olur. Hasta nakil ambulansı ile ilgili uygulanacak fiyatlar da, herhangi bir ticari kazanç düşünülmeksizin verilen hizmet karşılığında alınacak bedele istinaden bir politika uygulanmaktadır.

Firmamızdan alacağınız hasta nakil ambulansı hizmet fiyatları, piyasa şartlarına göre rekabete yol açmayacak şekilde uygulanır. Standart olarak bir başlangıç fiyatı ile birlikte hastanın transferi yapılacak yerler arası mesafesi, fiyat değişkenliğine sebebiyet verir.

Başlangıç hizmet bedeli dışında gidilecek km mesafesine göre ilave edilecek fiyatlar için listemize bakabilirsiniz. Sağlığınız en kıymetli ve paha biçilemez bir unsur olsa da, ambulans hizmetlerinizde en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermek, zaten sıkıntılı olan süreci daha da sıkıntıya sokmama adına misyonumuz içindedir. 

Hasta Nakil Aracı

Hastaneden eve, evden hastaneye ya da stabil durumda olan hastanızın şehir içi ya da şehir dışında bir merkeze transferi için hasta nakil aracı kullanılması gerekir. Mavi şeritli olan bu hasta nakil ambulansı içerisinde gerekli müdahale donanımları bulunur. Alanında uzman ve müdahale yetkisine sahip doktorlar ile birlikte hastalar, güvenli bir şekilde transfer edilir. Normal binek otomobillerle hastaların mevcut rahatsızlıklarında seyahat etmeleri güvenli değildir. Bu nedenle bu tip durumlarda hastanın sağlığının gidişatı açısından ambulans hizmeti alınması önemlidir.

Hasta nakil ambulansı ile gideceğiniz hastaneyi siz belirleyebilir ya da acil durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna sevk edilebilir. Hastanede, özel ambulans olması nedeni ile devlet ya da özel olarak ayırım yapılmaz. Standart hizmet bedelleri Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan rakamlar üzerinden alınmaktadır. Sadece transfer mesafesinin uzunluğu fiyat değişikliğine sebep verebilir. Mesafelerde şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin kat edilen km başına fiyat eklemesi yapılmaktadır. Fiyat tarifemiz internet sitemizde yayınlanmakta olup makul bir şekilde oluşturulmuştur.

Hastanın Nakil Transferi Nasıl Yapılır?

Kendiniz için ya da bir hastanız için hasta nakil ambulansı yada kiralık ambulans taleplerinizi, firmamızın müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Çağrınız, uzman ve eğitimli personelimiz tarafından yanıtlanır. Öncelikle hastalığın mevcut durumu ile ilgili bilgi alınır. Klinik vaka durumuna göre hastanın adres bilgileri alınarak bölgede bulunan ambulans ekibine bildirilir. Çok kısa bir süre içerisinde ekiplerin konuma ulaşması sağlanır. Konuma giden sağlık personeli hastaya ön muayene yapar. Durumuna göre kullanılacak teçhizatlar seçilir. Özenle sedyeye yerleştirilir. Daha sonra dikkatli bir şekilde transferi yapılmak üzere ambulansa konulur.

Hastanın ulaştırılacağı sağlık noktasına kadar durumu ile ilgili her türlü vital bulgular, yanında bulunan uzman sağlık personeli tarafından kayıt altına alınır. Mümkün olduğu sürece hastanın stabil olarak transfer yerine ulaştırılması sağlanır. Sağlık merkezinde elde edilen tüm veriler ve bulgular ile hasta güvenilir bir şekilde doktorlara ya da odasına kadar stabil bir şekilde taşınır. Teslimat yapıldıktan sonra, sağlıklı günler dileyerek beklenmesi gerekmiyorsa işlem tamamlanmış olur.

Hasta Nakil Ambulansı Nasıl Temin Edilir?

Ayakta ya da yatarak fark etmeksizin, stabil halde bulunan hastaların bir yerden bir yere yapılması gereken transferlerinde hasta nakil ambulansı kullanılması önemlidir. Normal araçlarla hasta transferlerinde, sağlığın ileri boyutlarda tehlikeye girmesi olası bir durumdur. Firmamızdan hasta transfer işlemleriniz için gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman bir ekip ve tam donanımlı araçlar ile sizlere konforlu bir sağlık yolculuğu için elimizden geleni yapıyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet için firmamızın telefon numarasını mutlaka kayıt edin.

AHasta Nakil Ambulansı

Sıkça Sorulan Sorular

Hasta Nakil Ambulansı Nedir?

Hasta Nakil Ambulansı  mavi şeritli olup, içerisinde hastaya müdahale edebilecek tüm donanımlar belirli düzeyde sahiptir. İki kişilik personelle hizmet verir. Sağlık durumu stabil olan hastaların transferi için uygundur.

Hasta Nakil Ambulansı Nasıl Temin Edilir?

Hasta Nakil Ambulansı stabil hastaların transferinde tercih edildiği için istenilen vakitte temin edilebilir. Hastalarınızın durumuna göre randevu oluşturabilirsiniz. Randevu almak için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu