Hasta Nakil Ambulansı Hizmeti

Hasta Nakil Ambulansı

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları 2021

Hasta nakil esnasında birçok hastanın ve yakınının takıldığı en önemli konu hasta nakil ambulansı fiyatları ve ödeyeceği faturadır.

Bu işi ticari bir amaç gözetmeden yapan firmamız uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Fiyatlarımız başlangıç fiyatından başlamaktadır ve gidilen km başına göre fiyat tablosu değişmektedir. 

Hasta nakil ambulansı fiyatlandırması aşağıda belirtildiği şekildedir ;

Şehir İçi Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + Km başına 5₺

Şehirler Arası Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

  • Başlangıç ücreti 150₺ + Km başına 4₺
Hasta Nakil Ambulansı
Hasta Nakil Ambulansı

Hasta Nakil Aracı

Hasta nakil araçları, kişilerin sağlık durumlarını koruyarak naklini sağlayan ambulanslardır. Sağlık kurumlarını donanımlarına bağlı olarak hastaların bir yerden bir yere nakledilmesi söz konusudur.

Hastaların otomobille sevk edilmesi, bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilmektedir. Bu nedenle hasta nakil hizmeti sunan ambulans şirketlerinden destek alınması, hasta sağlığı açısından gereklidir.

Dünya Ambulans, hasta nakil işlemlerini tam donanımlı ambulans araçlarının yanı sıra eğitimli ve donanımlı personeli ile gerçekleştirmektedir.

Şehir içi ya da şehirler arası hasta nakli için tam donanımlı hasta nakil araçları gereklidir. Nakil işleminde araştırma hastanesi, devlet hastanesi ya da özel hastane ayrımı yapılmamaktadır.

Özel ambulans şirketleri, her tür sağlık merkezine aynı hasta nakil ambulansı fiyatları üzerinden hizmet sunmaktadır. Fiyatlarımız ilgili devlet kurumu tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle özel hastane ya da devlet hastanesi ayrımının yapılması söz konusu değildir. Fiyatın farklı olmasındaki tek etken, gidilecek mesafenin uzunluğudur. Fiyat kilometre bazında hesaplanmaktadır .

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Ambulans Nedir?

Özel tasarım ambulansların çok daha kullanışlı ve rahat olduğu bilinen bir gerçektir. Çünkü özel olarak tasarlanan araçlarda sarsıntın engellenmesi için ek süspansiyon sistemleri, hasta taşıma kabinine egzoz gazı gelişini önlemek amacı ile tasarlanan yana taşıma işlemleri yer almaktadır. Ambulanslarda görev yapan personelin tamamı özel eğitim almıştır. Ambulanslarda görev yapan tüm personel, işlerinin ehli, kriz yönetimi konusunda profesyoneldir.

Özel Ambulans Nasıl Temin Edilir?

Özel ambulans için firmamıza ulaşmak istediğinizde web sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan kolaylıkla erişim sağlamanız mümkündür. Çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımız sizleri bekletmeden en kısa süre içerisinde taleplerinize yanıt vermektedir. Acil durumlarda bu hususun muhakkak ki çağrı merkezi yetkililerimize bildirilmesinde fayda bulunmaktadır.

Özel Ambulans Fiyatları Ne Kadar?

Özel ambulans ücretleri nedir ? Diye merak içerisinde iseniz muhakkak böyle bir hizmete ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Sağlık hizmeti yanı sıra özel bir takım hizmetler için de ambulans temini gerçekleştiren firmalarda ücretler farklılık gösterebilmektedir. Bunun için öncelikle alacağınız hizmetin ne olduğu, mesafe ve sağlık personeli ile mi yoksa personelsiz mi hizmet talep ediyorsunuz bunu net olarak belirtmeniz gerekmektedir. Başlangıç fiyatı 150₺ olup artan km ve taleplerinize istinaden fiyat değişmektedir. En iyi fiyat için lütfen çağrı merkezimizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu