Kiralık Ambulans Hizmeti

Kiralık Ambulans

Hasta kişilerin bir yerden bir yere transferi esnasında, sağlıkları ile ilgili tedbir önlemleri kapsamında kiralık ambulans hizmeti, kara trafiği üzerinden firmamız tarafından verilmektedir. Sağlıkla ilgili güvenlik önlemlerinin alınması gereken her mekânda bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu işin yetkili belgelerine sahip olan firmamızdan, her sektörde sağlık hizmetlerinde alınması gereken güvenlik tedbirleri için, kiralama şeklinde ambulans talebinde bulunabilirsiniz.

Kiralık Ambulans Fiyatları 2021

İster şehir içinde isterseniz şehir dışında, arzu ettiğiniz süre kadar farklı periyodlarda kiralık ambulans hizmeti, firmamız özel fiyat uygulamaları ile sizlere sunulmaktadır. Kiralama yaptığınızda seçenek olarak tam gün, bir hafta, bir ay ya da bir sene olarak ambulans hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Alacağınız kiralama hizmetinde, bulunulacak ya da yapılacak olan organizasyon içeriğine göre uzman ekip hazırlanır. Araç size ekip ile birlikte kiralanır. Fiyatlandırma da gidilecek kilometre, şehir içi ya da şehir dışı ve kiralanacak gün sayısı etken olacaktır. Firmamız, bu sektörde sağlık hizmetleri ve kiralama konusunda en iyi fiyatı veriyor.

Güncel fiyat tarifesini öğrenmek için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Özel Ambulans Kiralama

Kurumsal ya da bireysel kişiler son dönemlerde çeşitli organizasyonlar ve sağlık ile ilgili durumlar için Türkiye geneline yaygın bir şekilde özel kiralık ambulans hizmetlerini tercih ediyor. Bu kiralama hizmeti piyasada bulunan kiralık araç hizmetlerinden farklıdır.

Bu kavramı birbirinden ayırt etmek için şu şekilde ifade kullanabiliriz. Ambulans kiralama hizmeti keyfe keder yapılacak bir işlem değildir. Ya hasta transferi ya da yapılacak olan büyük bir organizasyonda karşılaşılabilecek sağlık güvenliği tedbirlerinin alınması için bu hizmet alınır. Firmamız, İstanbul merkezli olup Türkiye’nin her noktasına transfer ve organizasyon hizmetlerini yapmaktadır. İlgili Link; Şehirler Arası Ambulans 

Organizasyonlarda Ambulans Kiralama ve Sağlık Hizmeti

Firmamız, ülkemiz genelinde yapılan organizasyonlar için kiralık ambulans hizmetini de sağlıyor. Büyük organizasyonlarda, her kesimden katılımcı olması ve bu sayının yüksek olması nedeni ile sağlık tedbirlerinin alınması önem arz eder. Hiç istenmemekle birlikte organizasyon esnasında yaşanabilecek olan, sağlık riskleri ile ilgili olarak önlemi almak organizasyonu yapan kişinin sorumluluğundadır.

Firma olarak tüm bu sağlık risklerine karşı organizasyonun sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesi adına, kendi adımıza düşen görevi en iyi şekilde yapmaktayız. Talep doğrultusunda ambulans içerisinde doktor, acil tıp teknisyeni ve paramedik müdahale ekibi, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından belirlenmiş olan yönetmelik talimatlarına uygun olarak hizmet sağlanır.

Konser ve Özel Organizasyonlarda Ambulans Kiralama

Hemen hemen her ilde, gerek büyük organizasyon firmaları gerekse yerel yönetimler tarafından yapılan konserlerde mutlaka bizden destek almalısınız. Kalabalığa en yakın yerlerde durarak ve gözlemcilerimiz eşliğinde yaşanabilecek olumsuzluklarda, ilk müdahale sağlık ekiplerimiz tarafından olay yerinde yapılır. Gerekli durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna hastanın transferi sağlanır.

Spor Müsabakalarına Özel Ambulans Kiralama

Yaralanma ve sakatlanmaların çok fazla göründüğü spor müsabakalarının hepsinde firmamız kiralık ambulans hizmetini titiz bir şekilde yapmaktadır. Futbol, basketbol, voleybol, güreş aklınıza gelebilecek her türlü federasyon ya da kurumlar tarafından özel olarak yapılan müsabakalarda, bu hizmeti mutlaka almalısınız. Gerek oyuncuların gerekse seyircilerin, sağlık güvenlik tedbirlerini alabilmek adına acil müdahale ekibimizin yer aldığı ambulanslarımız, müsabaka boyunca sahaya en yakın yerde bekleyecektir.

Kongre, Fuar, Seminer vb Organizasyonlarda Ambulans Kiralama

Kalabalık ve yaş grubunun çok farklı olduğu bu tip toplantı tarzı organizasyonlar için de ambulans kiralayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve toplantı katılımcılarının kendini daha güvende hissetmelerini istiyorsanız, bizde sağlık ekibimizle bu memnuniyete ortak olmak isteriz. Siz çalışmalarınızı yaparken katılımcıların sağlıkları hakkında endişe duymanıza gerek yoktur.

Piknik Organizasyonlarına Özel Ambulans Kiralama

Türkiye genelinde, özellikle yaz aylarında sıklıkla yapılan firmaların, köy derneklerinin ve sektör buluşmaları adı altında yapılan pikniklerde ki eğlencenin, sağlık sorunları nedeni ile bozulmasını hiç kimse istemez. Ancak doğa ile iç içe yapılan bu organizasyonlarda farklı sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Yaralanmalar, böcek ısırmaları, zehirlenme vakaları ya da yapılan etkinliklerde oluşabilecek kazalara karşı önlem olması amacı ile tam donanımlı kiralık ambulans hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dizi Film, Sinema, Reklam Çekimlerine Özel Ambulans Kiralama

Medya sektöründe gerek çekim esnasında görüntü olarak gerekse çekim ve oyuncuların sağlık tedbirleri için, sette aneztezi, acil tıp ve paramedik teknikerlerden oluşan ve sürücü eşliğinde kiralık ambulans hizmeti, uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Kurumsal Ambulans Kiralama ve Sağlık Hizmeti

Günümüz koşulları altında hızla çoğalan ve kalabalığın en yoğun olduğu bölgeler olan alışveriş merkezleri, inşaat şantiyeleri, iş merkezleri gibi alanlarda mesai saatleri süresince günlük olarak, aylık ya da yıllık olarak ambulans kiralayarak uygun fiyatlar sayesinde sağlık tedbirlerini alabilirsiniz.

Ambulans Kiralama

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralık Ambulans Nedir?

Kiralık ambulans, hastaların transferlerinde kullanılan ayrıca özel kurum ve kuruluşların sağlık tedbiri amacıyla etkinliklerinde tercih ettiği kara ambulansı türüdür. İş merkezi, şantiye, organizasyon, avm gibi kalabalık ortamlarda sağlık güvenliğini sağlamak için ambulans ve sağlık personeli kiralanmaktadır..

Kiralık Ambulans Nasıl Temin Edilir?

Firmamızdan günlük, aylık ya da yıllık ambulans kiralama hizmetinden yararlanılabilmektedir. Özel sağlık kuruluşlarına, şantiyelere, spor organizasyonlarına, diğer organizasyonlara, alışveriş merkezlerine ve konserlere ambulans kiralama hizmeti veren işletmemizden, sağlık personeli ve sürücü şeklinde ya da sadece araç şeklinde alınabilmektedir.

Kiralık Ambulans Fiyatları Ne Kadar?

Kiralık ambulans fiyatları, gidilecek mesafe ve isteğe bağlı özel şartlara göre değişmektedir. Ayrıca ambulansın özellikleri de fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Başlangıç 150₺ olup, verilecek hizmetin kapsamına ve km artışına göre değişmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara