Şehirler Arası Ambulans HizmetiHizmetlerimiz

Şehirler Arası Ambulans

Şehirler arası ambulans hizmetimizi Türkiye genelinde en güvenli şekilde uzman kadromuz ile vermekteyiz. İstanbul her ne kadar metropol bir şehir olsa da hastanelere ya da merkeze uzak olan bir çok mahallesi ve köyü bulunmaktadır. Bunun dışında, tedavi hizmetleri şehir dışında gerçekleşecek olan ya da merkeze gelmesi gereken hastalar için şehirlerarası ambulans ihtiyacı doğmaktadır. Öyle ki Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun, tedavi için gitmeniz gerekiyorsa, ambulans ile konforlu ve güvenli bir şekilde yapacağınız yolculuklar her zaman için size sağlık bakımından avantaj sağlayacaktır.

Gerekli tedavilerini yaptırabilmek adına, bulundukları yerde sağlık merkezi olmayan hastaların transferi için firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Nerde olursanız olun, donanımlı ve tam teşekküllü hastanelerde tedavi ihtiyacı olan ve normal araçlarla transferi riskli olan hastalar için vereceğimiz ambulans hizmetinde, tam donanımlı teçhizat ve ekip ile hizmet etmekteyiz.

 Ekibimizde sürücüler dışında, talebiniz doğrultusunda acil müdahale ekibi, anestezi uzmanı gibi doktorlarda bulunacaktır. Gidilen noktaya hasta titiz bir şekilde stabil olarak götürülecek ve aynı şekilde stabil olarak geri getirilecektir.

Hasta Transfer Hizmeti

Şehir içi ya da şehirlerarası ambulans kullanımı ile hastalarınızın transferini yaptırmak istediğinizde çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Akabinde sizden hastanın durumu ile ilgili bilgiler alınacaktır. Konum bilgileriniz de alındıktan sonra en yakın ambulans transfer işlemini gerçekleştirmek üzere gönderilecektir.

Hastanın stabil bir şekilde sağlık kuruluşuna ulaştırılması, asli görevlerimizden bir tanesidir. Aynı şekilde işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar alınan noktaya geri götürme işlemi de firmamız ambulans araçları sayesinde yapılmaktadır.

Kullandığımız araçlar, yolculuk esnasında hastanın konforuna uygun şekilde planlanmıştır. Yanında mutlaka bir sağlık ekibinin eşlik ettiği hastanın, yolculuk boyunca tetkikleri ve gözlemleri ile ilgili raporlama da yapılır. Gidilen noktada yolculuk esnasında karşılaşılan herhangi bir olumsuz ya da farklı bir durum tespit edilmiş ise mutlaka ilgililere bildirilir. Firmamız personelleri bu konuda, transferi yapılan hastanın, doktoruna teslim edene kadar süreçte, uzmanlık gerektiren bir şekilde ilgilenmek sureti ile hareket eder. İlgili Link; Acil Yardım Ambulansı

Şehirler Arası Ambulans Ücretleri 2021

Bulunduğu şehir içinden farklı bir şehre giderek hastalığı ile ilgili tedavi sürecini tamamlaması gereken, ancak bunu normal araçlarla yapamayan tüm hastalar için şehirlerarası ambulans hizmetimiz mevcuttur. 

Sadece tek yön olarak değil, getirip tedavisi bittikten sonra aynı şekilde alınan yere geri götürme işlemi de bu hizmet standartları içerisindedir. Fiyatlandırmalarda belirlenecek ve göz önüne alınacak olan kriterler, standart hizmet fiyatı yanında gidilecek mesafenin kilometre değeridir.

Fiyat belirleyici özellikler bu kadarla sınırlı olup, piyasa şartlarında en uygun fiyatı firmamızdan alabilirsiniz. Her zaman için garantili güvenlik hizmetini alabileceğiniz firmamızı, her gün istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Şehir dışında nereye gitmek ya da hastanızı nereye götürmek istiyorsanız lokasyonunuza en yakın ambulansımız derhal tarafınıza yönlendirilecektir. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen standart hizmet ücretleri dışında, gidilecek olan mesafenin kilometre miktarına göre hesaplamaları internet sitemiz üzerinde belirlenmiş ve herkese eşit bir şekilde uygulanmaktadır. Güncel Fiyat Tarifesi İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz.

Şehirlerarası Hasta Nakil

Çeşitli sebepler dolayısı ile hastaların bulundukları şehirden başka bir şehre tedavi hizmetleri için nakil olması gerekebilir. Bu nakil esnasında araç gereklidir. Alelade bir araçla hastayı nakletmek hem ona eziyet olur hem de stabil olarak yolculuğuna izin vermez.

Yolda başına gelebilecek olumsuz durumlarda, acil müdahale edilmesi gerektiğinde, bu işlem gerçekleşemeyeceği için negatif yönde çok büyük etkiler yaşanabilir. Sağlık söz konusu olduğu zaman güvenlik tedbirlerini hep en üst seviyede alabilmek adına, ambulans hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası Ambulans Kiralama Hizmeti

Şayet hastalık ile ilgili olarak, tedavi sürecinin şehrin dışında bir yerde devam etmesi gerekiyorsa, böyle bir durumda şehirler arası ambulans hizmetini en uygun fiyatlara firmamızdan alabilirsiniz.

Sağlığın bedeli asla tartışılamaz. Ancak konforlu ve acil müdahale ekibinin bulunacağı bir ambulans ile tedavi olacağınız yere transfer edilmeniz, bedeli ödenemeyecek sonuçların ortadan kaldırılmasına vesile olur.

Şehirlerarası hasta nakil işlemlerinden ambulans hizmetlerinden yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Fiyatlandırma ve verilecek olan hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehirler arası ambulans kiralama hizmetleri sadece hasta transferlerinde kullanılmaz. Yapılacak olan spor müsabakaları, organizasyonlar, mitingler gibi insan topluluğun en yoğun olacağı yerlerde, sağlık tedbirlerinin alınması amacıyla da kullanıldığından, bu tip ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet almak için  firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Şehirler Arası Hasta Nakil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara