Şehirler Arası Ambulans HizmetiHizmetlerimiz

Şehirler Arası Ambulans

Şehirler arası ambulans hizmetimizi Türkiye genelinde en güvenli şekilde uzman kadromuz ile vermekteyiz. İstanbul her ne kadar metropol bir şehir olsa da hastanelere ya da merkeze uzak olan bir çok mahallesi ve köyü bulunmaktadır. Bunun dışında, tedavi hizmetleri şehir dışında gerçekleşecek olan ya da merkeze gelmesi gereken hastalar için şehirlerarası ambulans ihtiyacı doğmaktadır.

Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde ikamet ediyor olun, sağlık hizmetlerine erişimde eşitlik ve kalite her zaman önemlidir. Özellikle tedavi için İstanbul’a gitmeniz gerekiyorsa, ambulanslarla yapılacak konforlu ve güvenli bir yolculuk, sağlık bakımınızın en iyi şekilde sağlanmasına katkıda bulunabilir. Bu, uzun mesafelerde dahi hastanın konforunu ve güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Dolayısıyla, ambulans hizmetlerinin etkin kullanımı, herhangi bir yerden İstanbul’a sağlık hizmeti almanın güvenilir bir yoludur.

Gerekli tedavilerini İstanbul’da yaptırmak isteyen, ancak bulundukları yerde sağlık merkezi bulunmayan hastalar için firmamızla iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Ayrıca, İstanbul’dan diğer illere hasta transferi de sağlamaktayız. Donanımlı ve tam teşekküllü hastanelerde tedavi gereksinimi olan ve normal araçlarla transferi riskli olan hastalar için sunduğumuz ambulans hizmetinde, tam donanımlı teçhizat ve ekip ile hizmet etmekteyiz.

Ekibimizde sürücüler dışında, talebiniz doğrultusunda anestezi teknikeri, acil tıp teknisyeni, hemşire veya paramedik gibi sağlık personeli de bulunmaktadır. Gidilen noktaya hasta titiz bir şekilde stabil olarak götürülecek ve aynı şekilde stabil olarak geri getirilecektir.

Hasta Transfer Hizmeti

Şehir içi ya da şehirlerarası ambulans kullanımı ile hastalarınızın transferini yaptırmak istediğinizde çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Akabinde sizden hastanın durumu ile ilgili bilgiler alınacaktır. Konum bilgileriniz de alındıktan sonra en yakın ambulans transfer işlemini gerçekleştirmek üzere gönderilecektir.

Hastanın stabil bir şekilde sağlık kuruluşuna ulaştırılması, asli görevlerimizden bir tanesidir. Aynı şekilde işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar alınan noktaya geri götürme işlemi de firmamız ambulans araçları sayesinde yapılmaktadır.

Kullandığımız araçlar, yolculuk esnasında hastanın konforuna uygun şekilde planlanmıştır. Yanında mutlaka bir sağlık ekibinin eşlik ettiği hastanın, yolculuk boyunca tetkikleri ve gözlemleri ile ilgili raporlama da yapılır. Gidilen noktada yolculuk esnasında karşılaşılan herhangi bir olumsuz ya da farklı bir durum tespit edilmiş ise mutlaka ilgililere bildirilir. Firmamız personelleri bu konuda, transferi yapılan hastanın, doktoruna teslim edene kadar süreçte, uzmanlık gerektiren bir şekilde ilgilenmek sureti ile hareket eder. İlgili Link; Acil Yardım Ambulansı

Şehirler Arası Ambulans Ücretleri 2024

Bulunduğunuz şehirden İstanbul’a veya İstanbul’dan başka bir şehre gitmeniz gereken bir tedavi sürecine mi sahipsiniz?

Endişelenmeyin, size yardımcı olmak için buradayız!

Şehirlerarası ambulans hizmetimizle:

 • İstanbul’a veya İstanbul’dan başka bir şehre güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
 • Deneyimli ve uzman sağlık ekibimiz size yol boyunca tıbbi destek sağlayacaktır.
 • Ambulanslarımız modern ve tam donanımlıdır, böylece ihtiyaç duyduğunuz tüm tıbbi ekipmanlara erişebilirsiniz.

Hizmetimiz kapsamında:

 • Tek yön veya gidiş-dönüş olarak ambulans hizmeti alabilirsiniz.
 • Hastanızın tıbbi durumuna göre özel olarak dizayn edilmiş ambulanslar tahsis edebiliriz.
 • Yol boyunca tıbbi refakat hizmeti sunuyoruz.

Fiyatlandırmamız:

 • Gidilecek mesafeye
 • Ambulansın donanımına
 • Tıbbi refakat ihtiyacına göre belirlenir.

Piyasa şartlarına göre en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Şehir dışında nereye gitmek ya da hastanızı nereye götürmek istiyorsanız lokasyonunuza en yakın ambulansımız derhal tarafınıza yönlendirilecektir.

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen standart hizmet ücretleri dışında, gidilecek olan mesafenin kilometre miktarına göre hesaplamaları internet sitemiz üzerinde belirlenmiş ve herkese eşit bir şekilde uygulanmaktadır.

Güncel Fiyat Tarifesi İçin Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz.

Ambulanslarımızın Donanımı:

 • Ambulanslarımız modern ve tam donanımlıdır.
 • Tüm tıbbi ekipmanlara ve ilaçlara sahibiz.

Ekibimizin Uzmanlığı:

 • Ekibimiz deneyimli ve uzman sağlık personellerinden oluşmaktadır.
 • Anestezi teknikeri, acil tıp teknisyeni, hemşire veya paramediklerden oluşan bir ekiple çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS):

 • Hizmetinizden nasıl yararlanabilirim?

Bize telefon numaramızdan veya internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Fiyatlandırmanız nedir?

Fiyatlandırmamız gidilecek mesafeye, ambulansın donanımına ve tıbbi refakat ihtiyacına göre belirlenir. Güncel fiyat tarifesi için bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İstanbul’a veya İstanbul’dan başka bir şehre güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmek için bize güvenin!

Şehirlerarası Hasta Nakil

Çeşitli sebepler dolayısı ile hastaların bulundukları şehirden başka bir şehre tedavi hizmetleri için nakil olması gerekebilir. Bu nakil esnasında araç gereklidir. Alelade bir araçla hastayı nakletmek hem ona eziyet olur hem de stabil olarak yolculuğuna izin vermez.

Yolda başına gelebilecek olumsuz durumlarda, acil müdahale edilmesi gerektiğinde, bu işlem gerçekleşemeyeceği için negatif yönde çok büyük etkiler yaşanabilir. Sağlık söz konusu olduğu zaman güvenlik tedbirlerini hep en üst seviyede alabilmek adına, ambulans hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası Ambulans Kiralama Hizmeti

Şayet hastalık ile ilgili olarak, tedavi sürecinin şehrin dışında bir yerde devam etmesi gerekiyorsa, böyle bir durumda şehirler arası ambulans hizmetini en uygun fiyatlara firmamızdan alabilirsiniz.

Sağlığın bedeli asla tartışılamaz. Ancak konforlu ve acil müdahale ekibinin bulunacağı bir ambulans ile tedavi olacağınız yere transfer edilmeniz, bedeli ödenemeyecek sonuçların ortadan kaldırılmasına vesile olur.

Şehirlerarası hasta nakil işlemlerinden ambulans hizmetlerinden yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Fiyatlandırma ve verilecek olan hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehirler arası ambulans kiralama hizmetleri sadece hasta transferlerinde kullanılmaz. Yapılacak olan spor müsabakaları, organizasyonlar, mitingler gibi insan topluluğun en yoğun olacağı yerlerde, sağlık tedbirlerinin alınması amacıyla da kullanıldığından, bu tip ihtiyaçlar doğrultusunda bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Şehirler Arası Hasta Nakil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu