Hizmet Bölgelerimiz

Üsküdar Özel Ambulans

Üsküdar Özel Ambulans İstanbul’un dört bir yanına hizmet vermektedir. Kaliteli ve profesyonelliği en üst seviyede tutan kurumumuz, il içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda bulunur.

Hayatınıza sizin kadar değer veren Dünya Özel Ambulans profesyonel ekiplerden müteşekkil olup, ambulansların hepsi tıbbi her araç-gerece, yeterli donanıma sahiptir.

Araçlar en yüksek konforu almanız için özel tasarlanmış olup, rahatınız da bu kapsamda düşünülmektedir. Ambulanslarımız ekiplerimizi ve hastalarımızın sağlığını korumak amacı ile her hasta nakil işleminden sonra dezenfekte edilmekte olup hijyen kurallarına dikkat etmektedir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, özel sağlık sektöründe en iyi hizmetten yararlanmanız mümkündür. Bunun için iletişim sayfamızdan veya 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden bizlere kesintisiz ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşılabilir olan kurumumuz, size güler yüzlü ve dost bir tavırla yaklaşarak, her sorunuzu yanıtlamaktan, size hizmet vermekten mutluluk duyar.

Üsküdar’da Hasta Nakil ve Sevk

Üsküdar Özel Ambulans acil hizmetler verdiği gibi aynı zamanda hasta nakil ve sevk işlemleri de yapar. İlin neresinde olursanız olun, hedef sağlık kurumuna vakit kaybetmeksizin gidilerek, gerekli sevk ve nakil yapılmaktadır.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu