Hizmet Bölgelerimiz

Bakırköy Özel Ambulans

Bakırköy Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Sağlık hizmetlerine en iyi şekilde ulaşabilmeniz ve mağdur olmamanız adına sizlere yardımcı olan firmamız, şartlar ne olursa olsun size en hızlı şekilde ulaşmayı hedefler.

İstanbul insan nüfusu sebebi ile trafik ve hasta potansiyeli açısından bir hayli yoğun bir şehirdir. Dolayısı ile Dünya Ambulans olarak Avrupa Yakası ambulans hizmetini Bakırköy ilçesine de vermekteyiz. Bakırköy Özel Ambulans Avrupa yakası ilçelere 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde hizmet sağlamaktadır. Dünya Ambulans alanında uzman sağlık personelleri eşliğinde güvenilir hizmeti en uygun şartlarda sağlamaktadır.

Güvenilir ve Saygın Hizmet

Kurumsal bir yapıda hizmet veren Bakırköy Özel Ambulans, hastalarına büyük bir önem ve saygı gösterir. Bu bağlamda güvenliğiniz, konforunuz, mahremiyetiniz ve sağlığınız bizler için önemlidir. Bunu sağlamak üzere ekiplerimizin alanında uzman ve sorumluluk bilincinde olmalarına hassasiyet göstermekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu