Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Özel Ambulans

Ataşehir özel ambulans hizmeti diğer sağlık hizmetleri yönünden 112 acil sağlık kuruluşları ile aynı hizmeti vermektedir. Sağlık Bakanlığı’nın ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun kriterleri ve şartları taşıyan özel ambulans hizmetleri sağlık kuruluşları tarafından bu hizmeti kesintisiz ve kaliteli bir şekilde vermektedir. İçerisindeki tıbbi ekipman ve hijyeni konusunda diğer ambulanslarla aynıdır. Normal ambulanslar hasta veya yaralıya ilk müdahaleyi yapmakla yükümlü olduğu gibi diğer sağlık kuruluşlarında çalışan özel ambulanslarda hasta naklinde en güvenli ve kısa sürede görevini yerine getirir.

Özel Ambulans Hizmeti

Özel ambulanslar diğer ambulanslar da olduğu gibi ilk yardım müdahalesine ait bütün malzeme ve ekipman cihazlarını bulundurmak zorundadır. Hijyenik ve ileri bir sisteme sahip olan bu ortamların günlük bakım ve temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Sağlık Bakanlığı’na bağlı diğer ambulanslar ile aynı hizmeti veren özel ambulanslar şartlar ve kriterler bakımından diğer ambulanslar ile aynıdır.  

Özel ambulans firmaları olarak ambulans hizmeti veren firmamız sayesinde istenilen yere hasta nakli yapılır. Tecrübe ve deneyime sahip olan firmamız gerek şehir içinde gerekse şehir dışında hastaneler arasında özel ambulans hizmeti ile hizmet vermektedir. Özel ambulans hizmetinde tercihinize bağlı doktorlu ya da doktorsuz hizmet verir.

Şehiriçi Ambulans Hizmeti

Acil durumlarda ve hasta acil durumu hizmetinde ambulans hizmetleri devreye girer. Ataşehir Özel Ambulans hizmeti sayesinde şehir içi hasta nakli ve acil durumlarda yapılacak ilk müdahale hizmeti verilmektedir. Sağlık hizmetinde hijyen ve stabilize önemli olduğu için ambulans hizmetinde de hijyen ve temizlik en üst düzeyde kontrol edilir.

Belirlenen ücretler dahilinde şehir içi ambulans hizmeti verilir. Diğer ambulans hizmeti fiyatlarından daha makul fiyatlara yapılan ambulans hizmeti firmamız aracılığı ile uygun fiyatlara verilmektedir. Hizmet ücreti gidilecek olan mesafenin kilometresine bağlıdır. Şehir içi hizmetlerimizde gidilecek olan mesafeyi önceden belirtmeniz gerekir ki ambulans hizmeti en uygun şekilde ve hızlı bir şekilde verilsin.

Şehir Dışı Ambulans Hizmeti

Ataşehir Özel Ambulans Hizmetleri

Özel ambulans hizmetinde şehir dışı olarak hizmet veren firmamız sayesinde evden hastaneye ya da hastaneden eve kendiniz ya da sevdiklerinizin rahatsızlıkları durumunda ambulans ile hastaneler arası gidiş geliş veya transferler sağlanır. Sağlık konusu önemsenmeyecek bir durum değildir her türlü sağlık sorunları erken müdahale ve erken teşhis ile tespit edilmelidir. Sevdiklerinizin veya kendi sağlığınız her zaman önceliğiniz olmalıdır.

Ataşehir Özel Ambulans hizmeti veren firmamız sağlığınız firmanızın önceliği olarak hizmet verilir. Özel ambulans hizmeti diğer ambulanslardan farklı değildir.  İçerisindeki teknik donanım ve stabilize oranları diğer ambulanslar ile aynıdır. Stabilize kurallarının en ön safhada olduğu ambulans hizmeti hızlı ve güvenilir bir şekilde verilmektedir.

Ataşehir Özel Ambulans Hizmetleri 

Özel ambulans hizmetleri belirli ve farklı firmalar tarafından verilir. Her firma kendi içerisinde farklı fiyat aralıkları belirler. Şehir içi veya şehir dışı özel ambulans fiyatları farklılık gösterir. Ataşehir Özel Ambulans hizmeti bu konuda kendi fiyat aralığını ve kilometre fiyat hesabını ayarlamıştır. Fiyat aralığı belirlenen firmalar verdikleri hizmet doğrultusunda fiyat belirler. Fiyat aralığı ile verilen hizmet doğru orantılıdır.  Bizim için en önce gelen sağlığınız her konudan daha değerlidir. Belirlenen fiyat ve bedeller en makul şekilde uygulanan fiyatlardır. Firmamız kendi fiyatını başlangıç ücreti olarak bir rakam belirlemiştir. Şehir içi ve şehirler arası kilometre başına düşen fiyat farklılık gösterir. Şehir içi özel ambulans fiyatı kilometre başına fiyat sunulur. Şehirlerarası ve şehir dışı özel ambulans fiyatları ise daha pahalıdır. İlgili Link: Bostancı Özel Ambulans

Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

Bir hastanın bir yerden başka bir yere nakli veya evden hastaneye hastaneden eve taşınmasını sağlayan sistem araçlarına özel ambulans denir. Diğer ambulanslar dan farkı, daha kullanışlı ve rahat olmasıdır. Çünkü özel olarak tasarlanan özel ambulans sistemleri sarsıntının engellenmesi için ek süspansiyon sistemleri bulunur. Ataşehir özel ambulans firmaları olarak hastanın sağlıklı ve rahat bir şekilde taşınması firmamızın önceliğidir.

Özel ambulanslarda görev yapan görevli ve tüm personeller özel eğitim almış alanında uzman işinin ehli kişilerdir. Hasta taşıma kabine hastanın rahat edeceği şekilde tasarlanmıştır. Firmamız tarafından alacağınız özel ambulans hizmetinden her zaman memnun kalacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara