Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Özel Ambulans

Ataşehir Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Özel sağlık hizmetlerinin oldukça gelişmiş olduğu günümüzde size güvenli Ataşehir Özel Ambulans hizmetleri sunan şirketimiz; modern araçları ve son teknoloji ekipmanları ile sağlığınızı korumak için hızlı ve dikkatli hizmetler vermektedir.

Her Noktaya Ulaşım

Her noktaya ulaşım  sunduğumuz servisimiz ile hastaneye acil olarak yetişebilir, gerekli tedaviyi çok geç olmadan alabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren Dünya Ambulans firmamıza, 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Dünya Ambulans tecrübeli sağlık ekipleri ve sağlık araç-gereçleri ile hastane yolunda size ilk müdahaleyi yapmaktadır.

Hastaneler Arası Nakil

Eğer hasta nakil ve hasta sevki yapılacaksa ilin en uzak ilçelerinden, sevkin yapılacağı hastaneye kadar yardımcı olmaktayız. Hızlı ve güvenilir şekilde yapılan nakil işlemleri size en kaliteli sağlık hizmetlerine ulaşmanızı sağlar.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu