Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Özel Ambulans

İstanbul büyük bir insan trafiğine ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple sağlık hizmetlerinin hızlı ve profesyonel olması, hayatın ve sağlığın korunabilmesi amacıyla önem taşır. Beykoz Özel Ambulans olarak firmamız gerek olay yerinde müdahale gerekse hasta sevk işlemleri ile ihtiyaç duyduğunuz zamanlarınızda size destek olur.

Hasta memnuniyetini sağlamak amacıyla Beykoz Özel Ambulans kapsamında hizmet veren araçlar oldukça rahat ve konforlu olup, ekiplerimiz titiz ve güler yüzlü davranmaktadır. Ambulanslarımızda her duruma karşı tıbbi gereçler mevcut olup, her zaman tam teçhizatlı şekilde sizlere hizmet vermektedir.

 Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Beykoz’da Kesintisiz Hizmet

Dünya Özel Ambulans, Beykoz, Çubuklu, Kavacık, Acarlar, Baklacı vs. dâhil olmak üzere il merkezinde her yere ve tüm ilçelere hizmet götürmekteyiz. Hasta nakil transferleri yapan kurumumuz, sizlerin mahremiyetini her şeyden üstün tutar ve sağlığınızı stabil tutmak için gerekli tüm önlemleri alır.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu