Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Özel Ambulans

Beykoz Özel Ambulans hizmetleri ile kişilere konforlu ve güvenli bir özel ulaşım imkânı sağlayarak bu alanda en kaliteli hizmeti veriyoruz. Özel ambulans alanında tecrübe ve güven içerisinde hareket eden firmamız, hastaların isteği doğrultusunda gerek şehir içine gerekse şehir dışına ulaşım sağlayan, hastaneden eve gelmek için ya da evden hastaneye gitmek için özel olarak hizmet veren bir firmadır.

Özel ambulans sistemi, hastalara oldukça güvenli bir ortam sunarak belirlenen noktaya ulaşmalarını sağlar. Özel ambulans hizmetleri günümüzde oldukça fazla kullanılmakla birlikte, rahat ve güvenli olmaları nedeni ile de ilgi görmektedir.

Hastaların Tercihleri Doğrultusunda Hareket Ediyoruz

Özel ambulans sistemleri uyguladığı hizmete göre farklı alanlara ayrılmaktadır. Hasta olan kişinin yaş durumu, cinsiyeti, coğrafi şartları, hastalığının aşaması ve diğer tıbbi gereksinimleriyle paralel şekilde hizmet veren özel ambulanslar bu hususlara dikkatli davranırlar. Bu çeşit ambulanslar; kişilerin hastalığının oldukça ilerlemiş bölümü olan yoğun bakım hastalarına özel ambulans hizmeti vermek, yeni doğan bebek hastaları için nakillerde uygulanacak donanımlara sahip özel ambulans hizmeti vermek gibi görevlerde bulunurlar.

Özel Ambulans Ekibi

Beykoz Özel Ambulans hizmeti sunan firmamız bütün bu şartlara uygun tedavi olanağı sunarak, sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman personeli ile tam teşekküllü bir müdahalede bulunan sağlık çalışanlarımız bu konuda en iyi tedaviyi uygulayarak hastalarımızın transferini yapmaktadırlar. Kırsal kesimde yaşayan hastalar ve kar paletleri olan için özel ambulans hizmeti verirler.  İlgili Link: Fatih Özel Ambulans

Özel Ambulanslar Sağlık Bakanlığı ‘nın Verdiği Ruhsat ile Çalışmak Durumundalar

Tüm ambulanslara 26369 sayılı kanun yönetmeliği tarafından yetki görevi verilir. Avrupa Birliği standartları göz önünde bulundurularak bakıldığı zaman A, B ve C tipi olan kara yolu ile hizmet veren ambulansları, Türkiye yönetmeliğinde bununla ilgili bir bölümlendirmeye tabi tutulmamıştır. Özel ambulans hizmetleri veren firmaların mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından verilen bir ruhsata sahip olmaları gerekir. Bu alanda hizmet veren özel ambulansların görev belgeleri tam, son teknoloji cihazları ile donatılmış şekilde hizmet vermelilerdir.

Özel Ambulans Sağlık Ekibi

Özel ambulansta bulunan sağlık görevlilerin de ambulans prosedürüne uygun biçimde eğitim görmüş, her türlü bilgiye sahip, teknik bir ekipten oluşması son derece önemlidir. Bu anlamda kişiler, her durumda telefon numaralarını devamlı olarak üstlerinde bulundurmalıdırlar. Ani olarak gelişebilen kalp krizi, kaza ya da bunun gibi olası tehlikelere karşı ambulansa gereksinim duyulabilir. Beykoz Özel Ambulans olarak hizmet sunan firmamız bulunduğunuz konuma çok kısa zamanda ulaşarak, yapılması gereken ilk müdahaleyi bu akanda deneyimli ve tecrübeli teknik ekibimiz ile uygulayarak olası olumsuz durumların böylelikle önüne geçmiş bulunuyoruz.

İlk Uygulama Özel Ambulanslarımızda Yapılır

Özel ambulanslarımızda ilk tedbirlerin alınarak, uygulanacak olan müdahaleler ile firmamızın sunmuş olduğu sağlık ve ambulans hizmetlerine kesinlikle güvenebilirsiniz. Bu anlamda kişilerin hayatı firmamız adına son derece önemli olup, nakil sırasında kaliteli ve donanımlı bir hizmet için bütün tedbirler firmamız tarafından sunulmuş olacaktır.

Özel Ambulans Hastaya Ulaşmadan Önce Durumu Hakkında Bilgi Sahibi Olmalıdır

Bu alanda hizmet veren özel ambulans sistemleri, hastaya ulaşmadan önce mağduriyeti telefonda öğrenilmeli ve buna göre bir tedavi uygulanması gerektiği ulaşım esnasında belirlenmelidir. Böylelikle hastaya ulaşıncaya kadar ne yapılacağı ile ilgili uygulamaların belirlenmesi ve dolayısıyla vakit kaybedilmeden ilk müdahale yapılmış olur. Hastanın hayatta kalmasını sağlayan ilk müdahale ile birlikte bir an önce hastaneye ulaştırılması gerçekleşir.

Ambulans Hizmeti

Ayrıca özel ambulanslar, hastanın belirttiği konuma en kısa süre içerisinde ulaşması gerekir. Bu konuda özel ambulans aracını kullanan ambulans şoförünün de tecrübeli, deneyimli ve belgelerinin tam olması gerekir. Bu konuda hizmet veren Beykoz Özel Ambulans hastalarımızın belirttiği noktaya en kısa zaman içerisinde ulaşılmasını sağlıyoruz. Alanında uzman kadrosuyla hizmet sunan firmamız transfer ya da nakil işlemlerinde konforlu ve güvenli ulaşım imkânı ile hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz.

Sağlık alanında hizmet veren tüm ambulanslar düzenli olarak birtakım denetimlerden geçerler. Bu konuda Beykoz Özel Ambulans olarak geçtiğimiz tüm denetimlerden, uyguladığımız hizmet, ambulans araçlarımızın donanımı ve ekibimizin kalitesi ile her zaman tam not alarak yolumuza devam etmekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara