Hizmet Bölgelerimiz

Bostancı Özel Ambulans

Bostancı Özel Ambulans hastalarınızın ihtiyacı olduğu her an sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti sunma için yanınızdadır. Sağlık bilincinin farkında olan  özel ambulans kurumumuz sizlere en üst seviyede hizmeti sunmak için kendini geliştirmektedir. Bostancı ve çevre ilçelerde ihtiyaç duyacağınız her türlü sağlık problemlerinde bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hastaneden eve, evden hastaneye, hastaneler arası hasta nakillerinizde bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Hasta memnuniyetini sağlamak ve onları konforlu, rahat bir şekilde sevk edebilmek için tüm imkânlara sahip olan Dünya  Ambulans, her zaman sektöründe dünya çapında yaşanan gelişmeleri takip eder.

Bunun getirdiği avantaj sayesinde size en yeni teknolojiye sahip tıbbi araçlarla hizmet sunulur. Tam teçhizatlı araçlarıyla 7 gün 24 saat hizmet veren Bostancı Özel Ambulans, sizlere bir telefon kadar yakındır.  İlgili Link ; Göztepe Özel Ambulans

Profesyonel Sağlık Hizmetlerinden Yararlanın

Sizlerin mahremiyetine büyük bir saygı gösteren Bostancı Özel Ambulans, hastaya hemen ulaşarak, gerekli ilk müdahalede bulunur. Bunun sonrasında ise durumunuza en uygun hastane hangisiyse, ivedilikle oraya ulaşım sağlanarak, hasta nakil işlemleriniz yapılır. Hastaneden taburcu olan hastalarınızın eve nakilleri konusunda da kurumumuz hizmet vermektedir. Hastalarınızın hastanede yatağından alınıp evde yatağına kadar hizmetini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hastalarınızın randevu ve hastane kontrolleri için çağrı merkezimizden randevu oluşturabilirsiniz.

Bununla da sınırlı kalmayarak, talep ederseniz farklı hastaneler arasında transfer işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara