Hizmet Bölgelerimiz

Göztepe Özel Ambulans

Göztepe Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına özel sağlık hizmetleri sunan Dünya Ambulans kurumumuz, İstanbul’un her ilçesini ambulans hizmetini vermektedir.

Yıllara dayanan kurumsal bir tecrübe ile sunduğumuz Göztepe Özel Ambulans, diğer ilçelerde olduğu gibi Göztepe’de de uzman sağlık ekipleri ve donanımlı ambulanslar aracılığıyla sunulmaktadır.

Kesintisiz ve Güvenilir Hizmet

Görünmeyen kazalar ve sağlık sorunları, günün her saati yaşanabilir. Dolayısıyla Göztepe Özel Ambulans, 7 gün 24 saat aktif hizmet sağlar. Bizimle iletişime geçerek, adresinizi belirttikten sonra ekiplerimiz yola çıkarak, size ulaşır. Ardından gerekli önlem ve tedbirler alınarak, istenilen sağlık kuruluşuna hasta nakil transfer işlemi gerçekleşir.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu