Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece Özel Ambulans

Büyükçekmece Özel Ambulans firması olarak bu alanda en son çıkan teknolojik cihazlar ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Özel ambulanslar, kişilerin bir hastalık durumunda anında müdahale eden, rahat, konforlu ve güvenli hizmet sunan işlemlerdir. Günümüzde özel olarak dizayn edilmiş ambulansların klasik ambulanslara göre çok daha konforlu ve kullanışlı olması sebebi ile kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Ambulans Ekibinin Önemi

Büyükçekmece Özel Ambulans olarak hastanın her türlü durumuna müdahale edebilecek deneyimli sağlık çalışanlarımız ile faaliyet gösteriyoruz. Bunun sebebi ise özel olarak dizayn edilmiş olan araçların olası sarsıntıların önlenmesi amacı ile ilave süspansiyon sistemleri, hasta nakil odasına egzoz gazı gelişini engellemek için uygulanan yana nakil işlemleri bulunmaktadır. Özel ambulanslarda hizmet veren bütün ekibin, alanında uzman ve herhangi bir olumsuz durumda anında müdahale etme yeteneğine sahip profesyonel kişilerden oluşması gerekir.

Kişi Memnuniyeti Her Zaman Ön Planda Olmalıdır

Büyükçekmece Özel Ambulans firması olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile ve bütün sağlık ekibimizin görevlerine verdikleri önem ile hareket etmekteyiz. Hızlı çözüm üreten yaratıcı fikirler ile bu alanda tecrübeli olan personelimizden, sağlığınızın devam etmesi için nakil işlemlerinde firmamızın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kişi memnuniyeti her zaman ilk önceliğimiz olmuştur.

Özel ambulanslara ulaşmak isteyen hastalar tercih edecekleri firmaların telefon numaraları ya da web sitesi üzerinden iletişime geçmeleri gerekir. Çağrı merkezlerinde yer alan görevliler en kısa zamanda kişilerin isteklerine cevap vereceklerdir. Acil durumlarda bu konunun kesinlikle çağrı merkezi görevlilerine belirtilmesinde yarar vardır.

İlgili Haber : Beyoğlu Özel Ambulans

Özel Ambulanslar Ruhsatlı Olarak Hizmet Sunar

Özel ambulans işlemleri, hasta nakil araçları ve acil sağlık araçları ile ambulans işlemleri kanununca bildirilen Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiş olan ruhsat ile çalışma gerçekleştiren kuruluşlardır. Özel ambulanslar, 112 acile bağlı olmayan transfer hizmetleridir. Standart ambulanslar hastalara ilk acil müdahaleyi vaktinde gerçekleştirmeyi ve onu en çabuk biçimde sağlık kuruluşuna güvenli olarak ulaştırmayı hedefler.

Özel Ambulans Hizmeti

Büyükçekmece Özel Ambulans hastalarımıza verdiğimiz önem her şeyin başında gelmektedir. Özel ambulanslar sorumluluk bilinci ile ve en hızlı şekilde hastaneye kişilerin ulaşmasını sağlar. Özel araçlarımızda tam teçhizatlı ekipmanlarımız ile alanında uzman personelimiz ile günün her saatinde sizlere hizmet sunmaktayız.

İlgili Haber :

Özel Ambulans Araçlarının Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Büyükçekmece Özel Ambulans araçlarının acil yardım ve transfer işleminde ambulansta bulunması gereken tıbbi gereçleri ve teknolojik cihazları eksiksiz olarak bulundurur. Ayrıca aracın temiz ve steril olması, hastanın hastalığına uygun biçimde uygulanabilecek bir havalandırma sisteminin çalışır durumda olması gerekir. Özel ambulansların iç donanım ve ekipmanları, hastaya olası ilave müdahale durumları olabileceğinden her zaman tam olmalıdır.

Özel Ambulansın Farkı

Büyükçekmece Özel Ambulans hizmeti ile faaliyet gösteren firmamız bu anlamda hastalarımızın istek ve tercihleri her zaman ön planda olmuştur. Standart ambulanslar hastaların acil durumlarında konuma en yakın olan hastaneye ulaştırırken, özel ambulanslar ise hastanın talebi doğrultusunda hareket ederek hizmet vermektedirler. Hastalarımızın rahatı ve güvenliği firmamız için çok önemlidir. Bu sebeple araç içi donanım ve hızlı hizmet ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

Özel Ambulans Hizmetleri

Özel ambulans hizmeti veren firmalar, ilk başta kişilerin beklenti ve isteklerini karşılayabilmelilerdir. Bu anlamda mutlaka profesyonel bir sağlık personeli ve ambulans ekibi olması gerekir. Böylelikle olabilecek herhangi olumsuz bir durumda hastaya anında müdahale edebilir ya da ek müdahale çözümler üreterek hareket edebilir. Özel ambulans işlerinde ayrıca kişilerin telefonda belirttiği şikayetler üzerine hızlı bir plan yapılmalı ve bu plan doğrultusunda ilerlemelidir. Böylece hastaya ulaşmadan yapılacak olan hazırlık ile hiçbir vakit kaybına uğramadan hızlı şekilde müdahale edilmiş olur.

Firmanın Avantajları

Kişilerin canı söz konusu olduğu için kaliteli hizmet veren firmalar bu gibi durumları göz önünde bulundurmalıdırlar. Bu anlamda biz firma olarak bu hususlara çok dikkat ederek hizmet vermekteyiz. Hastalarımızın bizlere göndereceği çağrı ile anında yola çıkan ekiplerimiz, yol esnasında hastalarımız ile iletişim halinde olarak rahatsızlığı hakkında bilgi alırız. Buna göre ekipmanlarımızı hazırlar, hastamıza en çabuk müdahaleyi uygularız. Hastalarımızın bir saniyesini bile düşünerek hareket eden firmamız, kişi sağlığına oldukça önem göstermektedir. Firmamızdan kaliteli hizmeti günün her saatinde alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara