Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Özel Ambulans

Arnavutköy özel ambulans hizmeti ile hastalarınızı, tam donanımlı ambulans aracı ve uzman personel ile Arnavutköy ya da İstanbul’ da bulunan hastanelere güvenle naklini sağlayabilirsiniz. Özel ambulans hizmeti ile hastalarınız güvenle ve en hızlı şekilde, eğitimli personel eşliğinde ve eksiksiz en son donanımlı ekipmanları ile hastanelere ulaştırabilirsiniz.

Özel Ambulans Nedir?

Ambulans hizmeti Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel iştiraklardır,“Ambulanslar ve acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliğinde belirtilmiştir. 112 acil numarasından bağımsız olarak hizmet veren özel ambulans araçları ve kuruluşları, hasta ve hasta yakınının isteği üzerine hizmet verir.

Arnavutköy’ ün Her Yerine Hizmet

Özel ambulans hizmetimiz İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan Arnavutköy ilçesine bağlı Anadolu, Adnan Menderes, Merkez, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy İstiklal, Bolluca, Çilingir, Delikli kaya,  dursun köy, durusu, Fatih, hacı maşlı,  Hadım köy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslam bey,  Karaburun, Karlı bayır, Mareşal Fevzi Çakmak, Mavi göl, Mehmet Akif Ersoy, Nene hatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Taya kadın, Terkos, Yassı ören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşil bayır, Yunus emre mahallelerine hizmet sunuyor. Arnavutköy ilçesinde ikamet ediyorsanız sizlere en güvenilir ve en makul hizmette bulunmayı amaçlıyoruz.

 Tam Donanımlı Özel Ambulans

Arnavutköy özel ambulans araçları, muayenesi yapılmış, tıbbi araç gereçleri eksiksiz ve sorunsuz olarak dizayn edilmiş ambulanslardır.  Fosforlu kırmızı şeritler ile acil durumlarınızda dikkat çeken araçlardır. Üst düzey havalandırma, yüksek ısıtma ve göz yormayan aydınlatma sistemine sahiptir. Uzun yıllardır yapılan hasta nakil işlemleri, bir hastanın ilçe ya da il dışında bulunan başka bir hastaneye transfer işlemidir. Bu transfer şahsi araçlarla da gerçekleştirilebilir fakat gerek ekipmanlar gerekse hasta konforu dikkate alındığında özel ambulans tercih edilmesi her açıdan daha sağlıklı bir ulaşım sağlayacaktır.

Özel Ambulans Hizmeti

İstanbul’un büyük kısmına sunulan özel ambulans hizmetimiz Arnavutköy özel ambulans, acil ambulans, kiralık ambulans, gibi seçenekler de sunmaktadır. İsteğinize göre doktorlu/ doktorsuz olarak ambulans tercih edebilirsiniz. Eksiksiz teçhizat, 2 litrelik yangın söndürme cihazı, kilitlenebilen ilaç bölümü, acil durumlarda gerekli olabilecek tüm ekipmanlar ve tıbbi cihazlar ambulans içinde bulunmaktadır. Size sunulan araçlarımız muayenesi yapılmış ve herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınız araçlardır.

Kalite Güvencesi

 Size sunulan hizmetimizde konusunda uzman olan, eğitimli ekibimiz ve sorunsuz araçlarımız ile kalite güvencesi veriyoruz. Düzenli olarak İstanbul İl Ambulans Servisi ve ilçe bazında sağlık müdürlükleri tarafından yapılan kontrollerden eksiksiz belgelerimiz, sorumluluk sahibi personelimiz ve kaliteli hizmetimiz ile alnımızın akı ile çıkmış bulunmaktayız.

İlgili Haber : Acıbadem Özel Ambulans

Sizi ve Sağlığınızı Önemsiyoruz

Tüm hastalıklar kişiye huzursuzluk verir. Bizler yaşadığınız gerginliği biliyoruz. Hastanızı şehir içinde ya da şehir dışında başka bir hastaneye ulaştırmanız gerekirken binlerce sorun da üst üste gelebilir. Gelin hastalarınıza acil durumlarda ilk yardım uygulayacak personellerimiz, ekipmanları her daim kontrole tabi tutulan ambulanslarımız ve de sizleri biraz olsun ferahlamış ve memnun şekilde uğurlamak isteyen ekip arkadaşlarımızla hastanızın transferini sağlayalım. Sizleri, sevdiklerinizi yakınlarınızı, olumsuz bir sağlık durumunda, nakli gerekilen hastaneye sorunsuz şekilde makul fiyatlarla ulaştıralım.

Özel Ambulans Ücretleri

Aynı il içindeki bir hastaneye ya da şehir dışındaki bir hastaneye sevdiklerinizi ulaştıracağız zaman özel ambulans araçlarından yararlanabilirsiniz. Özel ambulans araçları ücretlerinde belirli bir ücret/ tarife bulunmaktadır. Firmamız ilk olarak sizlere konforlu bir hizmet sunmayı hedeflerken de bu stresli süreçte cebinizi de düşünerek uygun fiyatlar sunmaktadır. Arnavutköy özel ambulans hizmetini şehir içinde bir hastaneye nakil için kullanacak iseniz ücretlendirme:

  • Başlangıç ücreti 150 TL + Km başına 5 TL

Eğer bu hizmeti şehir dışında kullanacaksanız:

  • Başlangıç ücreti 150 TL + Km başına 4 TL şeklinde olacaktır.

 Özel ambulans hizmeti sizi hasta taşırken oluşacak risklerden korur ve oluşacak kazaları ve stresi azaltır. Hastanızı özel aracınızla taşımak son derece zor ve zahmetli bir iş olacaktır. Sizi bu zahmetten kurtarmak ve sevdiklerinizi bir yerden başka bir yere ulaştırırken hayati riskin ilk yardım araçları ile daha az seviyeye indirilmesi asıl hedefimizdir. Arnavutköy özel ambulans hizmeti ile sizleri biz taşıyalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara