Hizmet Bölgelerimiz

Çekmeköy Özel Ambulans

Sağlık hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmak, hayatın ve sağlığın korunması için en önemli ve ilk adımdır. Bu amaca yönelik kurulan firmamız, sağladığı Çekmeköy Özel Ambulans kapsamında zaman ve mekân fark etmeksizin, 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Bulunduğu özel sağlık sektöründe yenilikçi bir yapıyla hareket eden Dünya Ambulans, global çapta olan gelişmeleri takip ederek, tüm hizmetleri anında uygular. Firmamız kapsamında Çekmeköyde Özel Ambulans servisi sağlayan ekiplerimiz, sağlık alanında profesyonel bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza hazırdır.

Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Modern Ambulanslar

Ambulans ekipleri vakalara ilk yardımı yaptığı için modern çağın gerekliliklerini sağlamalıdır. Bu nedenle Çekmeköy Özel Ambulans, her zaman tam donanımlı şekilde hizmetinize hazırdır. Araç içerisinde gerekli tüm tıbbi malzemeler mevcut olup, acil durumlarda gerekli müdahale anında yapılır.

Hasta Memnuniyeti

Çekmeköy Özel Ambulans, mahremiyetinize saygı göstererek, kaliteli, güvenilir bir şekilde size gerekli hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu