Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Özel Ambulans

Acil sağlık hizmetleri dünyanın her yerinde, günümüz dünyasının çaresi bulunan lakin sürekli yeniden zuhur eden hastalıklarla mücadele noktasında, büyük bir önem arz eder. Bununla birlikte İstanbul’un birçok bölgesinde de bu ihtiyaç elzemken Kadıköy’de ise bu alanda en önemli kuruluş şudur: Kadıköy Özel Ambulans.

Bu kuruluş hastalıklarla perişan olan hastaların doğru zamanda, doğru müdahaleyle ve güvenle hastaneye ulaşımında rol oynar ve hastanın can güvenliğinde bir pay sahibi olarak hastanın hayatının kurtulmasına çalışır. Geceli gündüzlü vardiyalı çalışma sistemi, güvenilirliği tam puan almış, deneyimli ve profesyonel çalışanlarıyla Kadıköy Özel Ambulans Kadıköy’de ve İstanbul’un her yerinde doğru ve yararlı hizmet sunuyor.

Son model ambulanslarla hasta ile doktor mesafesini en alt seviyelere indiren Kadıköy Özel Ambulans hastanın kurtulma, hastalığı en az hasarla atlatmasına kendini adayarak bu düsturda yıllardır sağlık sektörünün vazgeçilmezi durumunda.

Kadıköy Özel Ambulans Ne Yapar?

Kadıköy Özel Ambulans yetkili servislerinden irtibat bilgileri almış ve iletişime geçmiş transfere ihtiyaç duyan hastaların hastanelere en hızlı, konforlu ve güvenilir şekilde ulaştırılmasında görev alır. Bu görev sırasında her türlü önlemi önceden alarak sorunsuz bir transfer gerçekleştirilir.

Gerçekleştirilen veya gerçekleşecek bütün transferler de dahil olmak üzere her transfer sırasında hastanın durumunun tahlil edilip hastaneye bildirilmesi sağlanarak hastaya müdahalede hız en üst mertebeye yükseltilir. Bu şekilde hastalar kötü sonuç alımından minimum düzeyde pay alır.

Transferde güven teminatı olan Kadıköy Özel ambulanslardaki özel ilgi ile moral açısından daha iyi hale getirilir ve hastaya sağlanan konforla birlikte hastaneye taşınma sürecinde hastanın hiçbir şekilde rahatsız olmaması sağlanır.

Yapı olarak sağlam, görüntü olarak göz alıcı, rahat ve geniş olan bireysel odalara sevk edilen hastalar transfere başlanırken ki gördüğü ilgi ve alakadan hiçbir şey kaybetmeden alanında uzman doktorların eline bırakılır. Doktorlar ise zamanında yapılan doğru hamlenin yapılmış olmasından gerekli son müdahaleyi kolayca yapar. Yapılan müdahale sonunda da tercihe göre tekrar özel ambulans ile eve dönmek mümkündür.

Bu Hizmetin Artıları Neler?

Bu hizmetin getirileri çok fazladır bunların en başında gelen ise insan sağlığına olan ihtimamdır. Kadıköy Özel Ambulans kurumunun verdiği diğer önde gelen hizmetler ise şunladır;

  • Son hızla ve en güvenli şekilde hastaneye ulaştırmak
  • Güleryüz ve moral desteği ile hastayı psikolojik olarak güçlendirmek
  • Ambulansta rahat bir ortam sunmak
  • Hastayı incitmeden, minimum acı verecek şekilde, müdahalede bulunmak
  • Hasta yakınlarını verilen hizmetle teskin etmek
  • Hasta transfer sürecini minimum hata ile ya da hatasız tamamlamak

Verilen bu hizmetlerin yanı sıra transfer sürecinin her aşamasında bilinçli olmak sorumluluğunu çalışanlarına aşılayan ambulans hizmetleri başarılı sonuç almakta önde gelir.

Bu düsturla beraber hareketlerini çalışma bilincine dayandıran özel ambulans hizmeti devam eden süreçte gördüğü rağbeti artırmak ve açılan yeni dönemle beraber her türlü acil durumlar için de hazır durumda.

Neden Rağbet Görüyor?

Yakınlarının sağlığına önem veren, daha kaliteli sağlık hizmeti almak isteyen ve bu uğurda gerekli hiçbir sorumluluktan kaçınmayıp özel ambulans hizmetini tercih ediyorlar. Çünkü Kadıköy Özel Ambulans hizmetleri diğer ambulansların yapamadığını yapıp zamanında ve doğru şekilde müdahalede bulunuyor. İlgili Link: Acıbadem Özel Ambulans

Bu müdahale gerek hız gerek tecrübe ve gerek süreç yönetimi bakımından planlı olduğundan güzel sonular elde ediliyor. Hız kısmında özel ambulansların bekletilmesi hastaya ulaşma hızını artırıyor ve bu şekilde diğer ambulans hizmetlerinin verilmediği hizmet verilip bir adım öne geçiliyor. Tecrübe kısmında profesyonel ve rüştünü ispatlamış doktorlar ile burada da diğer ambulans hizmetlerinin önüne geçiliyor. Süreç yönetimi bakımından sağlık bakanlığı ruhsatlı ve bölgedeki en kısa yolları bilen ambulans şoförleriyle de diğer ambulans hizmetlerinin önüne geçiliyor.

Bu şekilde Kadıköy Özel Ambulans hizmetleri yıllardır verdiği hizmetle birçok insana can verip hayata tutunmalarını sağlıyor.

Kadıköy Özel Ambulans Hizmetlerinden Faydalanmanın Kriterleri Neler?

Bu hizmetlerden faydalanmak için gereken yalnızca evden hastaneye hastaneden de eve nakil yapmak istemenizdir. İlk müdahale gerekli olan, alerjisi olan ya da herhangi bir hastalık geçiren ve hastaneye hemencecik ulaştırılması gereken hastalar da bu hizmeti kullanmalıdır. Bu hizmetle birlikte size yapılacak olan hızlı müdahale ile birlikte sağlığınız minimum riskle, garanti altında olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu