Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Özel Ambulans

Kadıköy Özel Ambulans, ilin neresinde olursanız olun adresinize kadar gelerek, özel ambulans hizmetleri sağlar. İstanbul Anadolu yakası tüm ilçelere hızlı ve acil şekilde ulaşım yapan kurumumuz, her vatandaşı gereksinim duyduğu acil sağlık hizmetlerine ulaştırır.

7/24 ara vermeden devam eden Kadıköy Ambulans telefon numarasını, günün herhangi bir saati arayarak, adresinizi belirtip çağırabilirsiniz. Kısa süre içerisinde ilgili yere intikal edecek olan ekiplerimiz, size ilk müdahaleyi yaparak, ardından en yakın sağlık kurumuna sizleri götürür.

Kadıköy Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Profesyonel Sağlık Hizmetleri

Kadıköy Özel Ambulans, tam teçhizatlı ve donanımlı ambulansları ve uzman sağlık ekipleriyle beraber hızlıca duruma müdahale eder. Hastane yolunda da gerekli önlemler alınarak, sevdiklerinizin hasta nakil transferlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Güler Yüzlü Hizmet

Sağlık ekiplerimiz sizleri hastaneye giderken ya da farklı bir hastaneye naklinizi yaparken ilgili ve güler yüzle yardımcınız olur. Sizleri memnun etmeyi ve sağlığınıza tekrar geri kavuşmanızı temenni eden Dünya Ambulans tedbirli, dikkatli ve hızlı şekilde hastaneye ulaşmanızı sağlar.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu