Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Özel Ambulans

Kartal Özel Ambulans kurumsal bir şekilde sağlık hizmetleri sunan, il içerisinde nerede yaşıyor olursanız olun adresinize kadar gelerek, hasta nakil hizmetini sağlar. Bunun için modern araçlarımız, tam teçhizatlı biçimde sizlere sunulmaktadır. Bünyemizde bulunan profesyonel sağlık ekipleri, acil yardımı doğru bir şekilde uygulayarak, mahremiyetinize uygun şekilde hastaneye sevkinizi yapmaktadır.

Aynı kapsamda hasta sevk ve nakil transferlerimiz de mevcut olup, nakil işlemleriniz arasında gerekli her türlü tıbbi gereksinim bulunmaktadır. İstanbul içerisinde her ilçeye sağladığımız profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için, telefon numamız üzerinden bizi aramanız kâfidir.

Hastaneden eve, evden hastaneye, hastaneler arası hasta nakillerinizde bizlere 7/24 ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Kartal Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir. İlgili Link; Pendik Özel Ambulans

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Her hastaya aynı kalitede hizmet veren Dünya Ambulans, memnuniyet sağlamak için güler yüzlü, titiz ve disiplinli şekilde sizlere hizmet etmektedir. Amacımız size en kısa sürede sağlık hizmetini, uzman ekiplerle sunmaktır. Kurumumuz, sağlığınıza geri kavuşabilmeniz için tüm çaba ve gayretleri gösterir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu