Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Özel Ambulans

Pendik özel ambulans; hastaneden eve, evden hastaneye, hastaneler arası hasta nakillerinizde bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Profesyonel sağlık ekipleriyle beraber uzun yılların tecrübesiyle Pendik Özel Ambulans hizmetleri veren kurumumuz, özel sağlık sektörü içerisinde son teknoloji tıbbi araç-gereçleri ve çağdaş ambulanslarıyla öncüler arasında profesyonel hizmet vermektedir.

Sadece il merkezi sınırları içerisinde değil, aynı zamanda tüm ilçelere de hizmetlerini götüren firmamız, her hava koşulunda profesyonel sağlık hizmetlerine en iyi ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

Dünya Ambulans olarak daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, soracağınız her soru güler yüzlü şekilde cevaplanmaktadır. İlgili Link ; Sarıgazi Özel Ambulans

Son Teknolojiden Yararlanın

Sağlık sektöründe son teknoloji tıbbi imkânlardan yararlanmak, her zaman daha iyi sonuçlar doğurur. Sektörde her gün yeni gelişmeler yaşandığı için, Pendik Özel Ambulans bunları her gün takip ederek, içerisinde gerekli yenilikleri yapar.

Bu sayede tüm ambulanslarımız eksiksiz şekilde hizmete sunulur. Dünya Özel Ambulans mahremiyetinize, haklarınıza, güvenilirliğe, kaliteye ve rahatınıza önem verir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu