Hizmet Bölgelerimiz

Maltepe Özel Ambulans

Maltepe özel ambulans Özel sağlık sektörü içerisinde uzman kadrosu ve kurumsal tecrübesiyle zor zamanlarınızda yardımınıza koşan Dünya Ambulans, dinamik ve yenilikçi yapısıyla hızlıca olay yerine intikal ederek, gerekli müdahaleleri yapmaktadır.

Güçlü bir alt yapıya sahip olan Maltepe Özel Ambulans, bu sayede İstanbul’un tüm kaliteli ve hızlı sağlık hizmetine sunmaktadır. Saniyeler bazında çalışan ekiplerimiz, gerektiği durumda ilk yardımınızı yaparak, hastane ulaşmanızı yapar.

Hastaneden eve, evden hastaneye, hastaneler arası hasta nakillerinizde bizlere 7/24 ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

İstanbul sınırları içerisinde hasta nakil ve sevk ihtiyaçlarınızı yerine getiren Maltepe Özel Ambulans, mahremiyetinize ve hasta haklarına saygılı şekilde davranır. Bulunduğunuz ilçe nerede olursa olsun, güvenilir hızlı bir ulaşım sağlanarak sağlık sorunları önlenir.

Maltepe Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Uzman Ekiplerle Kaliteli Hizmet

Sizlere en iyi sağlık hizmetlerini sunmak için tam donanımlı ambulanslarımız, her tıbbi imkâna sahip şekilde sizlerin hayatını korumasında yardımcı olur. Eğitimli ve profesyonel sağlık çalışanlarımız sizinle yakından ilgilenmekte olup, rahatınızı ve konforunuzu da sağlamaya çalışır.

Dikkati elden bırakmadan, titiz şekilde hizmetlerini sunmaya devam eden Dünya Ambulans firmamıza 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 kesintisiz ulaşabilirsiniz.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu