Hizmet Bölgelerimiz

Sarıgazi Özel Ambulans

Sarıgazi Özel Ambulans hangi ilçede olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz, zor anlarda yanınızda olur. Her ihtimale karşı araçlarımız tıbbi araç-gereç ve malzeme bakımından tam teşekküllü olup, sağlık ekiplerimiz yeterli bilgi ve tecrübeye sahiplerdir.

İstanbul nüfus artışına giderek artan büyük şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Dolayısıyla nüfus artışına bağlı olarak özel ambulans hizmeti sektörüne duyulan ihtiyaç ta artmaktadır. Trafik yoğunluğunu da göz önünde bulundurunca ambulans sayısı yetersiz kalmaya başlamıştır. Dünya Ambulans olarak İstanbul’un her ilçesine ambulans hizmetini sunmaktayız. Sarıgazi özel ambulans noktamız ile Sancaktepe, Sultanbeyli, Samandıra vb. çevre ilçelere hasta nakil ambulansı hizmetini sunmaktayız.

Hastalarınızın konforu göz önünde bulundurularak TSE standartlarına uygun tam donanımlı ambulanslarımız ve alanında uzman kadromuz ile siz sevdiklerinizin ihtiyaç duyduğu her an sizlere en yakın konumda bulunan hasta nakil ambulanslarımız hizmet vermeye hazırdır.

Bu teknolojik imkânları ve profesyonel ekipleri kurumsal bir bünyede toplayan Dünya Ambulans hizmetlerine günün her saati ulaşabilirsiniz.

Sarıgazi Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir. İlgili Link ; Bağcılar Özel Ambulans

İlgili Sağlık Ekipleri

Sarıgazi Özel Ambulans bünyesinde sizlere hizmet veren sağlık ekipleri, sizlere en iyi ilk yardımı sağlamayı bir amaç olarak kabul eder. Ardından ambulansa güvenli şekilde alınıp, konforunuz, güvenliğiniz ve rahatınız sağlandıktan sonra uygun bir sağlık kuruluşuna yahut eve nakiliniz gerçekleştirilir. Her aşamada güler yüzlü, titiz ve özverili davranan ekiplerimiz, memnuniyetinizi sağlamak için hazırdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu