Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Özel Ambulans

Ümraniye Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu yakasına hızlı ve güvenilir hizmetler sunan Dünya Ambulans, şehir içi en uzak ilçelere kadar hizmet götürmektedir.  Titiz, dikkatli ve tedbirli şekilde acil yardım ve hasta nakil yapan ambulanslarımız, sizlerin hayatını sizler kadar önemser.

Bunun için tam teçhizatlı ambulanslara ve tıbbi araç-gereçlere sahip olan kurumumuz, güler yüzlü ve profesyonel sağlık ve ambulans ekiplerine sahiptir. Sağlık sektöründe tüm gelişmeleri günbegün takip eden firmamız, her zaman en üstün sağlık hizmetinden yararlanmanızı sağlar. İlgili Link ; Bahçelievler Özel Ambulans

Profesyonel Hizmet

Acil yardıma veya hasta nakile gerek duyuyorsanız, çağrı merkezimiz ile iletişime geçtikten sonra Ümraniye Özel Ambulans en kısa sürede sizlere ulaşarak, gerekli müdahalede bulunur.

Aynı zamanda hasta nakil ve sevk hizmetini sağlayan Dünya Ambulans, bunun için gerekli alanında uzman ekiplere sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu