Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Özel Ambulans

Ümraniye Özel Ambulans hizmetleri sağlığımızı korumak ve en çok ihtiyaç duyduğumuz anda yanımızda olmak adına, yedi yirmi dört hizmet vermeye devam ediyor.

Ertelemeye, hafife alınmaya gelmeyecek ve asla şansa bırakılmaması gereken en önemli hazinemiz hiç şüphesiz ki; sağlığımızdır. Özel ambulans ile gerçekleşen sağlık taşımacılığı işi de en az hastaneler kadar önemlidir. Hastaların, tedavisinin aksamadan devam etmesi, güvende ve korunaklı halde olması açısından uzman ve deneyimli ambulans hizmeti alması, yaşamsal önem taşır.

Ambulans hizmetlerinin profesyonel olarak tam donanımlı olması ve tüm ekipmanların eksiksiz olması gerekir. Firmamız bu konularda olabildiğince hassas davranmaktadır.

Ambulans Hizmetlerimizde Mesafe Sınırı Var mıdır?

Ümraniye Özel Ambulans hizmetlerinde, hastanın hastaneye nakledilmesi ya da hastanın hastaneden eve nakli esnasında uzman sağlık personelimiz ve son teknoloji medikal ekipmanlarımızla Ümraniye Özel Ambulans kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca; Ümraniye Özel Ambulans kiralama ile hem şehir içi hem de şehirler arası ulaşım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Ümraniye Özel Ambulans Hizmetlerinin Çalışmaları Nelerdir?

Ümraniye Özel Ambulans olarak, hastalarınızın sağlık hizmetleri aksamadan, yararlanması gereken tedavilerine ara verilmeden hem profesyonel hem de alanında uzman ekiplerimiz tarafından özel gözetimle ve güvenle taşınmasına aracılık etmekteyiz. Bu hizmet özel ambulans fiyatları açısından da oldukça uygundur. Ambulans hizmetinin yanında taşımacılık ve sağlık personeli de fiyatlarımıza dahildir.

Hem şehirlerarası hem de şehir içi hizmet sunduğumuz gibi, fiyat politikasını ambulans kiralama süresi ve gidilen yol mesafeleriyle belirliyoruz. Özel tedavi gören ya da özel destek ihtiyacı olan hastalar için de profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız aracılığıyla güvenilir ve konforlu olarak özel ambulans hizmetleri vermekteyiz.

Özel ambulans hizmetlerimizden birkaç saat ya da birkaç günlük sürelerle faydalanabilirsiniz.

Ambulanslarımız hastalar için gerekli görülen her çeşit altyapı donanımına sahip olarak dizayn edilmiştir. Hasta ya da hasta yakını ile yaptığımız İlk telefon görüşmemizden son ana kadar hizmet veren tüm personelimiz, işinin ehli ve uzman ekipler tarafından seçilmiştir.

Ümraniye Özel Ambulans Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

 Acil sağlık müdahaleleri için gerekli olan tüm ekip ve ekipman bünyemizde mevcuttur. Hasta taşıma için ambulanslarımızın Kara Yolu Trafik Kanunu’ndaki kurallara uymasına özenle dikkat etmekteyiz. Hasta taşımada kullandığımız ambulanslarımızın beş yaşını geçmemesine ve konforlu olmasına özen gösteriyoruz.

Hizmet Avantajlarımız Nelerdir ?

Ümraniye Özel Ambulans  araçlarına ulaşma sıkıntısı çeken hastalar için sedye temini servisi verebiliyoruz.

-Hareket desteğine ihtiyaç duyan hastalar için tekerlekli sandalye servisi veriyoruz.

-Türkiye’nin her şehrine her noktasına transfer servisi sağlayabiliyoruz.

Bu hizmetlerin dışında Ümraniye Özel Ambulans hizmetleri  içeriğinde ;

Diyaliz, dişçi, fizyoterapi, hastane ve bunlara benzer randevularınız için evden alıp hastanın dilediği yere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Ambulans Hİzmetlerinde Yeterlilik 

Hastalarımızın sağlık ve konfor içinde  nakil işlemleri sırasında ambulans hizmetlerinin önemi çok büyüktür.  Bu sebeplerle, ambulanslarımızın her türlü teçhizat ve donanıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ambulanslarımız ile, hastalarımızın  sağlık durumunun aciliyetine göre hastanın bulunduğu yerden en yakın hastaneye, sağlık kuruluşuna  ya da daha farklı bir yere götürülmesini sağlıyoruz.

Ambulans hizmetlerinin kusursuz işlemesi, hasta ve sağlık personelinin güvenliği ve sağlığı için ambulans şoförünün uzmanlığının da çok önem taşıdığının bilincinde bir şirket olarak bu konuda da oldukça titiz ve özenli çalıştığımızı söyleyebiliriz. İlgili Link: Bahçelievler Özel Ambulans

Bu meslek haftanın yedi günü ve yirmi dört saat iş anlayışına göre şekillenmiştir. Bu nedenle firmamız bünyesinde çalışan ambulans şoförlerinin, normal deneyime sahip olan şoförlere göre  çok daha ileri derecede bir sürüş kabiliyetine sahip olması şartını gözetiyoruz. Ayrıca  psikolojik testlerden geçerek, acil tıp eğitimleri sertifikalarına sahip , şöförlerimizle hastalarımıza olabildiğince üst düzey hizmet vermeye devam etmeyi amaçlıyoruz.

Ümraniye özel ambulans hizmetleri olarak en temel amacımız , hastalarımızın  tedavi süreçlerinin hiç aksamadan güvenli ortamda devam etmesidir. Profesyonel ve alanında uzman sağlık personellerimizle hastalarımıza olabildiğince hızlı, güvenli ve donanımlı hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu