Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Özel Ambulans

Fatih özel ambulans alanında faaliyet gösteren firmamız, sizlere özel araçlarımız ve kaliteli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Özel ambulans hizmeti, insanların acil hasta durumlarında ya da kaza gibi olaylarda sağlık kuruluşlarına ulaştırmak için görev yapan kuruluşlardır. Özel ambulanslar, ferah ve rahat bir ortam sunarak, hastaların güvenli şekilde hastaneden eve ya da evden hastaneye nakil işlemlerini gerçekleştirir. Günümüz koşullarında özel ambulans hizmetleri rahatlığı bakımından daha çok tercih sebebi olmuştur.

Firmaolarak, araçlarımız hastaların rahat edeceği biçimde tasarlanmış olup, kaliteli sağlık personellerimiz ve tam teçhizatlı aracımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Sağlık alanında hizmet veren firmamız, kişilerin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Gerek şehir dışı gerekse şehir içine nakil işlemleri yaparak, bu alanda her türlü imkânı sunmuş oluyoruz.

Ambulanslarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Fatih özel ambulans ile bu işlemlerin her aşamasında dikkatli ve özenli çalışarak, güvenli hizmet sunmaktayız. Özel ambulans hizmetinde insan sağlığı ve güvenliği ilk başta gelmesi gereken bir konudur. Bu konuda yapılacak olan en ufak bir ihmal kişilerin hayatına mal olabilir.

Bu sebeple özel ambulans hizmeti veren firmalar sağlık çalışanlarını ve ambulans şoförünü özel eğitimden geçmiş, bu alanda bir bilgi donanımına sahip ve tecrübeli bir kadrodan oluşturması gerekir. Özel ambulans aracının ise son teknolojik cihazlardan olması, araçta telsiz, adres tarifi yapan sistemler, çağrı cihazı gibi ekipmanların yer alması gerekir. Hastanın bulunduğu konuma hızlı şekilde ulaşması için mutlaka bu cihazların düzenli bakımları yapılarak her zaman çalışıyor olması gerekir.

Ambulanslara Sağlık Bakanlığı Onayı Neden Gerekli

Fatih özel ambulans olarak sağlık alanında hizmet veren firmamız, deneyimli ekiplerimiz ile tam donanımlı ambulans aracı ile görev yapmaktayız. Firmamız, insan sağlığına verdiği önem ile bu tür cihazların düzgün çalışması ve dolayısıyla hastalara anında ulaşılması için düzenli kontrol edilmektedir.

Özel ambulans sistemi ile çalışan kuruluşların mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiş olan ruhsat ve çalışabilir belgeleri olması zorunludur. Böylelikle hasta ya da yaralılara büyük kolaylık sağlayarak, onların hastaneye ulaşana kadar yapılabilecek tüm müdahalelerini gerçekleştirirler. Bu anlamda personelin tecrübeli ve deneyimli bir kadrodan oluşması çok önemlidir.

Özel Ambulanslar 112’ye Bağlımıdır?

Fatih özel ambulans ile firmamız sizlerin her türlü rahatsızlığında hızlı ve güvenilir hizmet ile her zaman yanınızdayız. Özel ambulans hizmetleri normal hizmet veren ambulanslardan farklı olarak 112’ye bağlı olmadan görev yapan kuruluşlardır. Ancak uyguladıkları prosedür hastane ambulansı ile aynıdır. Amaç hasta ya da yaralıları bulundukları konuma hızlı şekilde gelip, yol boyunca yapılacak olan müdahaleler yapılıp daha sonra çabuk şekilde bir hastaneye işleminin yapılmasıdır.   İlgili Link: Eyüp Özel Ambulans

Bunun yanı sıra özel ambulanslar rahatlığı ve konforlu olması sebebi ile daha da çok tercih edilmektedir. Sağlık alanında görev sunan firmamız, tüm bu işlemleri gerçekleştirerek güvenli bir şekilde ister şehir içine ister şehir dışına hastalarımızın transfer işlemlerini yapıyor. Her türlü donanıma sahip araçlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile bu anlamda kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Özel Ambulans İşlem Aşamaları

Özel ambulansların, hastalara doğrudan ve donanımlı bir bilgiye sahip sağlık çalışanı ile hizmet sunması gerekir. Bu şekilde hasta ya da yaralılara uygulanması gereken ilk acil hizmetin gerçekleşmesi ve hastanede hastanın iyileşmesinin sağlanması ve böylelikle hastanın belirttiği konuma nakil edilmesi gerçekleşir.

Bu işlemler hızlı ve deneyim gerektiren hizmetlerdir. En kısa süre içerisinde hastanın bulunduğu yere gelmesi, hastanın rahatsızlığının teşhis edilmesi ve hastaneye ulaşana kadar geçen zamanda, bu uygulamalar çok çabuk ve aynı zamanda etkili olmalıdır. Firmamız bu işlemleri en kısa zaman içerisinde sonuçlandırarak kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile hareket eden firmamız hastalarımızın vakit kaybetmeden sağlık kuruluşlarına naklini sağlıyoruz.

Özel Ambulans Hizmetleri

Fatih özel ambulans alanında hizmet olanaklarımızdan güvenle faydalanabilirsiniz. Özel ambulans hizmetleri, günün her saatinde faaliyet gösteren bir kuruluştur. Kişilerin bu hizmetten her an faydalanabilmeleri için görev yapan firmalar mutlaka kaliteli olmak durumundadır.

Bu alanda sorunsuz hizmet vermesi gereken kuruluşlar işlerini büyük bir dikkatle ve titizlikle yapmaları gerekir. Böylece hastalara kusursuz, sorunsuz, kaliteli ve doğru bir hizmet verilmiş olunacaktır. Firmamız bu hizmetleri ile kişilerin can güvenliğini sağlanmaktadır. Bu konuda hizmet veren firmamız her türlü ekipman ve kadromuz ile 7 / 24 hizmet sunmaktayız. Bizimle birlikte çalışmak için iletişime geçerek, hızlı ve konforlu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu