Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Özel Ambulans

Fatih özel ambulans, sağlık hizmetlerinin en hızlı şekilde, adresine kadar ulaşmasını ister. Bu bağlamda Fatih Özel Ambulans ve diğer ilçelerde bulunan ambulanslarımız ile size en yakın noktada bulunan hasta nakil araçlarımız ile hizmeti en kısa sürede sunmaktayız. Adresinize veya hastanın bulunduğu sağlık kurumuna ulaşım süremiz ortalama 7 ile 25 dakika aralığında olup sizlere en yakın noktadan hizmet vermekteyiz.

Fatih Ambulans Hizmeti

Fatih Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Fatih Son Teknoloji Ambulanslar

Hasta hakları ve mahremiyetine büyük bir saygı gösteren Fatih Özel Ambulans, aynı zamanda rahat ve konforlu hizmetler verir. Tüm ambulanslarımız son tıbbi teknolojiden yararlanmakta olup, tam donanımlı şekilde hizmetinize sunulur. Sağlık hizmetlerinde saniyelerin bilincinde olan Fatih Özel Ambulans, bu nedenle 7 gün 24 saat, kesintisiz hizmet sağlar. İlgili Link ; Eyüp Özel Ambulans

Fatih Özel Ambulans, her zaman dünyada sağlık üzerine olan gelişmeleri takip eder. Bu sayede tarafımızca sunulan hizmetler, Özel Ambulans sektöründe bulabileceğiniz en iyi haliyle verilir. Doğru ve ayrıntılı hizmet verebilmek adına tüm ambulanslarımızın profesyonel sağlık ekipleri vardır.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu