Hizmet Bölgelerimiz

Gaziosmanpaşa Özel Ambulans

Profesyonel sağlık hizmetleriyle sizlerin yanında olan Dünya Ambulans tam donanımlı ve modern ambulanslarıyla sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Çağrınız bize ulaştığı an itibari ile karşılanır. Bulunduğunuz konuma göre en yakında bulunan hasta nakil ambulanslarımız yönlendirilir.

Gaziosmanpaşa Özel Ambulans olarak ilçenin tüm mahallelerine hizmeti sunmaktayız. Kurumumuz hastalarınızın hastane sonrasın eve nakil hizmetinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası nakillerinde kurumumuzu arayabilir anında veya randevulu hizmet alabilirsiniz.

Dünya Ambulans olarak bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarına uygun olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir. Her hasta transferi sonrası araçlarımız titizlikle dezenfekte işleminden geçmekte olup hijyen güvenliğine hassasiyet göstermekteyiz.

Acil olarak sağlık kurumuna yetişmeniz gerekiyorsa, 7 gün 24 saat aralıksız hizmet sağlayan Gaziosmanpaşa Özel Ambulans ile telefon numarası üzerinden iletişim kurabilir, adresinize hemen talep edebilirsiniz.

Olay Yerinde İlk Müdahale

Olay yerinde ilk müdahaleyi ambulans ekipleri yapar. Profesyonel sağlık ekipleri ve son teknoloji ekipmanlarıyla Gaziosmanpaşa Özel Ambulans, önce gerekli önlemleri alır, hastaya gereken müdahaleyi yapar ardından hızlı şekilde en yakın sağlık kuruluşuna vakit kaybetmeden hasta transferini sağlar.

Hasta Nakil ve Sevk

İki sağlık kurumu arasında hasta nakil işlemi yapılması gerekiyorsa veya hastane sonrası eve nakliniz sağlanacaksa, hastanızın muayene işlemleri için sağlık kurumuna sevkiniz gerekmekte ise GOP Özel Ambulans sizi bulunduğunuz yerden alarak, istediğiniz yere transferinizi gerçekleştirir. İlin her bölgesine ve noktasına hizmet veren Gaziosmanpaşa Özel Ambulans servisi, daha sağlıklı yaşamanız için çaba gösterir.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu