Hizmet Bölgelerimiz

Şişli Özel Ambulans

Şişli Özel Ambulans ülkemizde en kalabalık illerden biri olan İstanbul’da özel sağlık hizmetleri sunan firmamız, hayatınıza ve sağlığınıza büyük önem verir. Bu nedenle kendini sürekli geliştiren Şişli Özel Ambulans, her zaman son tıbbi teknolojilerden yararlanır.  İstanbul genelinde bulunan tüm ilçelere sunulan ambulans hizmetimiz her dakika iletişime açıktır.

Kurum olarak sizin hasta mahremiyetinize ve mevcut haklarınıza büyük bir saygı gösteren Dünya Ambulans, ilke olarak en iyi ilk acil yardım hizmetlerine kavuşmanızı ve hastanelere saniyeler içerisinde ulaşmanızı edinir. Aynı zamanda kalite ve güvenden asla ödün vermez. İlgili Link ;

Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ambulanslarımız TSE standartlarına uygun olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir. Her hasta transferi sonrası araçlarımız titizlikle dezenfekte işleminden geçmekte olup hijyen güvenliğine hassasiyet göstermekteyiz.

Şişli Özel Ambulans Kaliteli Hizmet

Özel Ambulans, hastanın bulunduğu konuma gelerek, öncelikle gerekli müdahaleleri yapar. Sonrasında hastayı stabil tutarak, en uygun hastaneye ulaşımı sağlanır. Hastane sonrası eve transferlerinizde tekrar sizlere hasta nakil hizmetini sunmaktayız.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

Firmamızın bir diğer hizmet bölgesi olan Maltepe Özel Ambulans Hizmetleri İçin İlgili Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu