Hizmet Bölgelerimiz

Eyüp Özel Ambulans

Saniyelerin oldukça değerli olduğu sağlık sektöründe en hızlı hizmeti, profesyonel şekilde sağlayan Dünya Ambulans, şehrin içerisinde her noktaya servis sağlar. Ayrıca İstanbul’a bağlı Eyüp, Okmeydanı, Bağcılar, Bakırköy, Esenler vb. Avrupa yakası Özel Ambulans noktalarımızda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Avrupa yakası tüm ilçelere sunulan Eyüp Özel Ambulans hizmetimiz ile her hastaya dakikalar içerisinde ulaşım sağlamaktayız.

İnsanlar günün her saatinde sağlık hizmetine gereksinim duyabileceği için dünya ambulans olarak hasta nakil araçlarımızı her noktada sabit tutmaya özen göstermekteyiz.

Trafiğin yoğun olduğu şehirlerden biri olan İstanbul’ da özel ambulans ihtiyacı yoğun rağbet gören bir sektördür.

Hastalarınızın transferlerinde trafik sorununa çözüm olarak ileri teknoloji navigasyon sistemleri ile trafiğin daha az olduğu noktaları tercih ederek sizlere en hızlı ulaşımı sağlamaktayız.

Hastalarınızın yol boyunca rahat olmalarını düşünerek araçlarımızı TSE standartlarına uygun dizayn etmekteyiz.

Eyüp Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Eyüp İlk Yardım Hizmetleri

Ambulans hizmetleri bünyesinde görevini ifa eden uzman sağlık ekiplerimiz, adresinize geldiğinde hemen duruma bakarak, gerekli müdahalelerde bulunur. Ardından dikkatli ve özenli şekilde ambulansa götürülerek, aynı hız ve özende sağlık kurumuna ulaştırılır.

Eyüp Hasta Nakil

İlin neresinde olursanız olun, Eyüp Özel Ambulans size en hızlı hizmeti güvenilir ve eksiksiz şekilde sağlar. Bu kapsamda hasta nakil ve sevk işlemlerinde hastalarınızın memnuniyeti bizler için önemlidir. Şehir içi hizmet alınabileceği gibi şehirler arası ambulans hizmetimizde 7/24 mevcut olup bizlere her dakika ulaşabilir ve şehirler arası hasta nakil ambulansı konusunda uzman ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu