Hizmet Bölgelerimiz

Esenler Özel Ambulans

Esenler Özel Ambulans, bünyesinde bulunan tüm ambulansları bakımlı ve tam teçhizatlı bekletir. Bizimle irtibat kuran hastanın durumu ne olursa olsun, sizlerin güvenli ulaşımını sağlamak üzere her tıbbi imkân vardır.

Esenler Özel Ambulans bu kapsamda her ilçeye hizmetlerini götürmektedir. Hastalara ulaşım süremiz ortalama 7 ile 25 dakika aralığında olup trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Sağlık, sektörü Türkiye’de en ileri bölümlerden bir tanesini meydana getirmektedir. Özel sağlık sektörü de oldukça gelişmiş olup, böylece vatandaşlara ayrıntılı hizmetler verilmektedir. Sağlık sektörünün diğer bir yan kolu olan özel ambulans hizmetleri günümüzde sıkça tercih edilmektedir.

Hastalarınızın zor anlarında dünya ambulans olarak özel ambulans hizmetini en yüksek kalitede ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. Özel ambulans fiyatlarımız ambulans fiyatları sayfasında mevcut olup açık fiyat politikası ile çalışmaktayız.

Özel ambulans olarak gayemiz sizlere en iyi hizmeti, en kısa sürede kaliteli biçimde vermektir.

Esenler Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Esenler’de Kaliteli ve Güvenli Ambulans Hizmeti

Esenler Özel Ambulans, sağlık üzerine son teknoloji tıbbi imkânları bulundurur. Böylece sizlere modern ve çağdaş tıp kapsamında hizmet verilir. Uzman sağlık ekiplerimiz, beklenmedik durumlara karşı size anında müdahale etmeye hazırdır.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu