Hizmet Bölgelerimiz

Beylikdüzü Özel Ambulans

Beylikdüzü Özel Ambulans olarak hizmet sunan firmamız kişilerin her türlü ihtiyaç ve isteklerine yönelik bir faaliyet göstermekteyiz. Hızlı ve kaliteli ulaşım imkanları sunan firmamız, deneyimli kadrosu ile hastayı sağlık kuruluşuna ulaştırırken ilk müdahaleyi anında yaparak, olası tehlikeleri engellemiş olmaktayız.

Özel ambulans kuruluşları, günümüz koşullarında sağlık sektöründe hizmet veren kuruluşlardır. Bu alanda hasta transfer, ambulans ve sağlık işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve devreye girmesi konularıyla orantılı bütün yasal düzenlemeler uygulanmış olarak hizmet verir. Ayrıca özel ambulans işlemleri, kamu ile ilgili ambulans hizmeti dışındaki alanlarda ve sağlık sektöründe olmazsa olmazlardan bir ihtiyaç durumuna gelmiştir.

Özel Ambulanslar Nasıl Hizmet Verirler?

Beylikdüzü Özel Ambulans gibi bu alanda hizmet veren özel ambulanslar 112 ‘den bağımsız olarak faaliyet gösterirler. Ayrıca bu işlem, ambulanslar ve acil sağlık arabaları ve ambulans hizmetleri yönetmeliği ile belirtildiği gibi Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu ruhsat ile hizmet vermektedirler. Alınması gereken bir takım belge ve ruhsat doğrultusunda özel ambulanslar hastalara hizmet verebilirler. Sağlık alanında bu prosedürler ile hareket etmesi gereken özel ambulanslar, böylelikle hastalara en kaliteli hizmeti sunmuş olurlar.

Özel Ambulans Hizmeti

Beylikdüzü Özel Ambulans, kişiye direk ve özel eğitim almış personel ile hizmet sunmaktadırlar. Böylece kişiye yapılacak olan ilk müdahale gerçekleştirilmesi ve sağlık kuruluşunda tedavisinin yapılması ve daha sonra hastanın evine transferi direk ve hızlı şekilde sunulan hizmetlerdir. Özel ambulanslarbu anlamda hızlı ve güvenilir hizmet sunarak, hastalarımızın sağlığına verdiğimiz değerin firmamız için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Günün her saatinde hizmet sunan firmamız, sağlık personellerini profesyonel, disiplin sahibi ve tecrübeli kişilerden oluşturmuştur. Firmamıza güvenen ve sağlığını emanet eden hastalarımıza itina ile güvenle ve şefkat ile yaklaşma hususunda oldukça titiz davranmaktayız. Bu anlamda hastalarımızın güvenli hizmet alması için kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Özel Ambulans Ekipmanı Eksiksiz Olmalıdır

Oldukça geniş bir ağa ve deneyimli ekiplere (ambulans doktoru, hemşire, ambulans aracını kullanan şoför ve bunun gibi) sahip olunması gereken özel ambulans hizmetleri ayrıca pek çok alanda işlem sunabilecek oranda esnek bir yapıya sahip olması gerekir. Bu anlamda Beylikdüzü Özel Ambulans hizmeti veren firmamız ister kişisel ister kurumsal alanda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Şehir içi ya da şehir dışı ulaşım için elverişli olan tam donanımlı araçlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca deneyimli ve tecrübeli sağlık çalışanlarımız ile günün her saati özel hizmet vermekteyiz.

Hizmetimize gerek duyulduğu durumlarda bize bırakacağınız bir çağrı ile anında yanınızda olmaktayız. Yasal olarak bağlı bulunan bütün yönetmelik ve kanunlara uyarak çalışma gerçekleştiren firmamız güven ve kaliteyi daima daha ileriye götürerek, sizlere avantajlı hizmet sunmaktayız.

Ambulans Aracı Teçhizatları Tam Olması Gerekir

Sağlık alanında hizmet veren özel ambulans araçlarının erişilebilir teknolojik alt yapıya sahip olması gerekir. Araç içerisinde kişilerle kolay şekilde iletişime geçmek için çağrı merkezi, rahatlıkla ulaşabilmek için adres bulma sistemi ve araç takip ekipmanları yer alması gerekir. Böylelikle bu olanaklardan maksimum verim alarak vaktinde kişiye erişim, acil müdahale ve transfer olacağı sağlık kuruluşuna erişimi zaman kaybı olmadan gerçekleşmiş olur. Ayrıca sağlık personelinin de bu alanda özel eğitim almış olmaları mutlaka gereklidir.

Özel Ambulansın Özellikleri

Beylikdüzü Özel Ambulans hizmeti sunan firmamız bütün bu özelliklere sahip ambulans aracı ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Araçlarımız verilen hizmete uygun olarak, yılların tecrübesiyle birlikte, hastanın rahatlığı da düşünülerek ve sağlık ekibimizin de hareketlerini kısıtlamayacak şekilde bir tasarıma sahiptir.

Özel Ambulans Hizmetleri

Beylikdüzü Özel Ambulans, kişilerin acil durumlarında anında müdahale etmeleri için hizmet veren bir sektördür. Kalp krizi kaza geçirme ve bunun gibi kişilerde herhangi bir sorun olması dahilinde hızlı ve etkin sonuç alınabilmesi için özel ambulanslardan hizmet alınır. Bu anlamda deneyimli bir sağlık çalışanları olması gereken özel ambulansların araç içi konforu ve donanımı da eksiksiz olmalıdır. İlgili Link: Özel Ambulans

Özel Ambulansile hizmet sunan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile hastalarımıza en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktadır. Hastalarımızın herhangi bir sorununda anında ilk müdahaleyi araç içerisinde uygulayarak en yakın hastaneye ulaştırıyoruz. Firmamızdan güvenli ve kaliteli hizmeti alabilmek için bir çağrı bırakmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara