Hizmet Bölgelerimiz

Beylikdüzü Özel Ambulans

Beylikdüzü Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

İstanbul giderek artan trafik ve insan nüfusuna sahiptir. Bu sebeplerden ötürü burada yaşayan insanların sağlık hizmetlerine ulaşması ve istenilen hizmeti kaliteli bir şekilde alması gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Sizlere hizmet etmek ve hayatınızı korumada yardımcı olmayı ilke olarak kabul eden firmamız, Beylikdüzü Özel Ambulans olarak her ilçede profesyonel anlamda hizmetlerini sürdürmektedir.

Avrupa yakası özel ambulans ihtiyacı duyulduğu her noktaya en yakın konumdan çıkarılan hasta nakil ambulanslarımız ile kısa sürede hizmet vermektedir.

Her hastanın klinik durumuna uygun sedye gruplarımız bulunmakta olup sevdiklerinizin rahat taşınabilmesi sizler için olduğu kadarıyla bizler içinde önemlidir.

Hastalarınızın durumuna göre sağlık personellerimiz uygun sedye gruplarını tercih ederek güvenli bir şekilde hasta nakil transferinizi sağlar. Sevdiklerinizin güvenliği ve rahatı için çabalamaktayız.

Üstün Hizmet Anlayışı

Firmamız insan sağlığını her şeyin üzerinde tutar. Bu nedenle Beylikdüzü Özel Ambulans, son tıbbi imkânları güncel olarak bulundurur ve her daim teçhizatlı şekilde hareket etmeye hazırdır. Sevdiklerinizin hasta nakil transferi gereken durumlarda şehirler arası ve şehir içi özel ambulans hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu