Hizmet Bölgelerimiz

Beşiktaş Özel Ambulans

Beşiktaş özel ambulans olarak tüm mahallereler hizmet verirken çevre ilçelere de bu hizmeti sunmaktayız. Hastanın konumuna ulaşım süremiz ortalama 7 ile 25 dakika aralığındadır.

Her ilçeye yakın noktalarda bulunan ambulanslarımız sayesinde bu süreyi minimuma indirmekteyiz.

Ülkenin dört bir yanında özel ambulans hizmetleri veren firmamız, hastaların mahremiyet haklarını gözeterek, son teknolojik hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda olan Beşiktaş Özel Ambulans, il sınırlarında tüm ilçelere sunulmaktadır.

Hasta nakil araçlarımız her duruma karşı hazır olarak bekletilmekte olup, tıbbi araç-gereçler ve donanım bakımından eksiksiz vaziyette hizmet vermektedir. Sağlık oldukça önemli bir konu olduğu için ekiplerimiz tarafından sizlere hafta içi ve hafta sonu her saat iletişime açıktır. Telefon numaramız üzerinden bizimle irtibat sağlamanız ardından adres bilgisini bizimle paylaşmanız, size ulaşmamız için yeterlidir.

Eğer öncesinde detaylı bilgi talep ediyorsanız, hizmetlerimiz hakkında bize her soruyu sorabilirsiniz.

Beşiktaş Ambulans Hasta Nakil İşlemleri

Bazı durumlarda hastaların, hastaneler arasında nakli söz konusu olabilir. Bu şehir içinde olabileceği gibi, şehirler arası da olabilir. Beşiktaş Özel Ambulans, bu nedenle yer fark etmeksizin şehir içi ve şehirler arası hasta nakil işlemlerini yapmaktadır. Donanımlı hasta nakil araçlarımız sayesinde sorunsuz şekilde hasta transferiniz gerçekleştirilir. İlgili Link ;

Dünya Ambulans olarak bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ambulanslarımız TSE standartlarına uygun olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir. Her hasta transferi sonrası araçlarımız titizlikle dezenfekte işleminden geçmekte olup hijyen güvenliğine hassasiyet göstermekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu