Hizmet Bölgelerimiz

Beşiktaş Özel Ambulans

Beşiktaş Özel Ambulans olarak, Beşiktaş semtinin bütün mahallelerine hizmet veriyoruz. Ambulanslarımız aynı zamanda Beşiktaş çevresinde bulunan semtlere de hizmet veriyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra bulunduğunuz konum tespit edildikten sonra maksimum 7 ile 25 dakika arasında bir süre içerisinde ambulanslarımız hastanın konumuna ulaşıyor. Her ilçe için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz ambulanslar sayesinde hastaların bekleme süresini minimuma indirmeyi hedefledik ve başardık.

Beşiktaş Ambulans Kapsamlı Hizmet 

Beşiktaş Özel Ambulans olarak, İstanbul’un her yerine yayılan kapsamlı hizmetlerimiz, hastaların bütün haklarının farkında olan bilinçli ekibiyle 2012 yılından bu yana tüm hızıyla devam ediyor. Hastalarının mahremiyet ve diğer haklarını gözeterek modern ambulans hizmetlerinden faydalanmaları için tüm gayret ve azmiyle çalışıyor. Bunun neticesinde Beşiktaş ‘ın en çok tercih edilen özel ambulans şirketi olmayı başarmıştır.

Firmamızın en önemli prensibi hasta sağlığı olmakla birlikte, hastaların rahatlığını da ön planda tutmuş bu konuda araştırmalar yapıp olabilecek en rahat ortamı hastalarına sunmuştur. İhtiyaç duyulan her an da her zaman en yakında ve ilk tercih edilen ambulans şirketi olmayı hedefleyip, bu konuda gerekli olan her adımı atmıştır.

Sunduğumuz Hizmetler

Beşiktaş Özel Ambulans, 2012 yılından beri özel ambulans, hasta nakil ambulansı, şehirlerarası ambulans, acil yardım ambulansı, kiralık ambulans ve daha birçok hizmetleriyle sektöründe en güvenilir ve uzmanlaşmış şirket haline geldi.

Beşiktaş Özel Ambulans, sağlık bakanlığından çalışma izin belgesi bulunan, alanında uzman hekim, ambulans ve acil bakım teknikeri (AABT/Paramedik), acil tıp teknisyeni (ATT) ve Sağlık Bakanlığı İlkyardım Sertifikalı sürücülerden oluşan sağlık ekipleri; özellikle kardiyopulmoner resisütasyon (CPR), travmalı hasta stabilizasyonu ve kurtarma konularında oldukça deneyimlidir.

Araç Kalitesi

Beşiktaş Özel Ambulans, son model araçları ve uzman personeli ile hızlı ve güvenilir “hayat kurtarma” prensibini taşır. Donanımlı araçları ve güçlü kadrosu ile hizmet veren şirketimiz, “Önce Sağlık” bilincini her zaman en önemli prensip olarak edinmiştir. İnsan sağlığında saniyelerin bile çok büyük önem taşıdığı bilinci ile hareket eden firmamız, sağlıklı ve güvenli bir toplum ortamı oluşturma amacıyla emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Kuruluşumuzun sunduğu hizmetlerin arasında hasta nakil ambulansı da yer almaktadır. Firmamız üzerinden hasta nakil ambulans hizmetinden yararlanarak hassas bir şekilde hastalarınızı ilçe hastanesine ya da şehir hastanesine nakledilmesini sağlar. Kiralık özel ambulans hizmetleri ile de acil durumlarda araçlarımızı doğrudan kullanabilmeniz mümkündür.

Hasta Nakil İşlemleri 

Beşiktaş Özel Ambulansın sunduğu hizmetler arsında hasta nakil işlemleri de vardır. Bazı durumlarda hastaların, hastaneler arasında nakli söz konusu olabilir. Bu şehir içinde olabileceği gibi, şehirler arası da olabilir. Beşiktaş Özel Ambulans, bu nedenle yer fark etmeksizin şehir içi ve şehirler arası hasta nakil işlemlerini yapmaya devam ediyor. Donanımlı hasta nakil araçlarımız sayesinde sorunsuz şekilde hasta transferiniz gerçekleştirilir.

Titiz Hizmet 

Beşiktaş Özel Ambulans olarak, her hasta transferi sonrası araçlarımız titizlikle dezenfekte işleminden geçiyor ve hijyen güvenliğine diğer bütün konulardaki hassasiyetimiz kadar fazla hassasiyet gösteriyoruz.

Beşiktaş Özel Ambulansın tüm araçları, Sağlık Bakanlığı’nın Ambulans hizmetleri ile ilgili özel ambulans servisleri yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda araçlarımız bakanlık tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Uygun Fiyat 

Beşiktaş Özel Ambulans, sağladığı konforlu ve steril ambulans hizmeti ile birlikte fiyatı da çok düşük tutmuştur. Hizmet verdiği kişileri her açıdan memnun edecek bir çalışmayı hedefleyen firmamız bu konuda da müşteri memnuniyetini ön planda tutup yine onların yüzünü güldürmüştür.

Beşiktaş Ambulans İletişim

Beşiktaş Özel Ambulans olarak hasta nakil ve acil yardım ambulanslarımız, acil olabilecek her duruma karşı, donanım bakımından eksiksiz bir vaziyette 7/24 hizmet vermek amacıyla bekletiliyor. Yaptığımız işin ehemmiyetinin son derece farkında olan ekiplerimizle, 7 gün 24 saat senenin her gününde sizlere hizmet vermek üzere bekliyoruz.

Güvenilir sağlık ekip ve ekipmanlarımızla bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ambulans hizmetlerimiz hakkında bilgi almayı talep ederseniz, yine istediğiniz saatte bizimle iletişime geçebilir, dilediğiniz soru ya da görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz. Beşiktaş Özel Ambulans sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır. İlgili Link: Gaziosmanpaşa Özel Ambulans

Beşiktaş Özel Ambulansın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Sağlık sektörünün en güvenilir ve uzmanlaşmış ekibi ile birlikte, nerede ve ne zaman arzu ederseniz Beşiktaş Özel Ambulans, sizin yanınızda olmaya tüm hızı ile devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara