Hizmet Bölgelerimiz

Bayrampaşa Özel Ambulans

Bayrampaşa Özel Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Kurumumuz sizlere Bayrampaşa özel ambulans noktasında da hizmet vermektedir. Bayrampaşa Özel Ambulans, sizlere hem acil yardım desteği hem de hastaneler arası hasta nakil hizmetini sunmaktadır. Hastanızın durumu ne olursa olsun, herhangi bir problem yaşanmadan gerekli sevl yapılmaktadır.

Bayrampaşa Özel Ambulans talep etmeniz için herhangi bir ilçe kısıtlaması bulunmaz. Yaşadığınız konum fark etmeksizin, kurumumuz tarafından kapınızın önüne kadar hizmet sağlanmaktadır. Her duruma karşı hazırlıklı olan Dünya Ambulans, kurumsal bir tecrübe ve yetenekli sağlık ekipleriyle ülke genelinde öncü özel sağlık kuruluşları arasında bulunmaktadır.

İlk yardım ve nakil esnasında konforunuz bizim için önemli olup, hasta nakil araçlarımız her türlü konfora ve donanıma sahiptir. Şehir içi ve şehirler arası hasta nakil transferlerinizde hastalarımızın rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiş ambulanslarımız sayesinde sevdiklerinizin transfer işlemlerini gönül rahatlığıyla sağlayabilirsiniz.

Hasta Haklarına Saygılı Hizmet

Tüm hastalarının haklarına saygı duyarak, onların mahremiyetini gözetir. Eğer hastanızın farklı bir ile nakledilmesi gerekiyorsa ya da şehir özel ambulans hizmetine ihtiyaç duyduğunuz noktada Dünya Ambulans noktası olarak 7/24 sizlere hizmet vermeye hazırız.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu