Hizmet Bölgelerimiz

Bayrampaşa Özel Ambulans

Bayrampaşa Özel Ambulans firması olarak, hasta nakil işini en profesyonel şekilde yapıyoruz. Her ne kadar istenmeyen bir durum olsa da, siz veya sevdikleriniz aniden rahatsızlanabilir. Böyle bir durumda bir telefon ile ulaşarak durumu bildirmeniz yeterlidir. Sağlık Bakanlığı’nın kriterlerine uygun her türlü sağlık ekipmanlarına sahip olan ambulanslarımız ile hizmet sunuyoruz.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını ön planda tutan firmamız, en hızlı sağlık hizmetini en kaliteli şekilde sunarak hasta nakil hizmeti veriyor. Evden hastaneye, hastaneden eve ve hastaneden hastaneye hasta nakil hizmeti veren firmamızın araçları acil müdahale için gerekli bütün teçhizatları bünyesinde barındırıyor. Acil tıp alanında tecrübe sahibi personel bulunan ambulanslarımızda gerekli ilk müdahale hızlı bir şekilde yapılarak hasta en kısa sürede sağlık kuruluşuna yetiştirilir. 

Bayrampaşa Ambulans Hızlı Ve Güvenli Hizmet 

Bayrampaşa Özel Ambulans firması olarak, hasta sağlığında zamanın ne kadar değerli olduğunun  bilinci ile hizmet veriyoruz. Özellikle bazı sağlık problemlerinde saniyenin bile büyük bir önemi vardır. Bu doğrultuda hizmet sunan firmamız iletişime geçtiğiniz andan itibaren zaman ile yarışır. Gerekli bütün eğitimleri almış personelleri ile en hızlı şekilde isteğiniz konuma ambulans yönlendirilir ve hastaya en kısa sürede müdahale edilir. Acil müdahale alanında uzman ekibimiz hızlı ve güvenli bir şekilde ilk müdahaleyi gerçekleştirerek hastanın bütün sağlık önlemlerini alır. Hastanın sağlık durumuna göre yapılan ilk müdahalenin ardından hasta güvenli bir şekilde, son teknoloji sağlık materyalleri ile donatılmış ambulanslarımız ile hastaneye sevk edilir.

Her türlü hasta kullanımı düşünülerek özel olarak tasarlanan sedyelerimiz ile hastanın güvenli ve konforlu bir  şekilde taşınması sağlanır. Gerekli bütün sağlık bilgilerine sahip olan sağlık personellerimiz hasta sağlığını ön planda tutarak hizmet verir. Hastanın bulunduğu kat kaçıncı kat olursa olsun deneyimli sağlık personellerimiz en güvenli şekilde hasta naklini sağlar. İnsan sağlığını her şeyden üstün tutan firmamız, gerekli bütün sağlık önlemlerini alarak hasta naklini gerçekleştirir. 

Uzman Ekip Kadrosu

bayrampasa ozel ambulans hizmetleri.jpg
Bayrampaşa Özel Ambulans 3

Bayrampaşa Özel Ambulans hizmeti sunan firmamız, gerekli bütün sağlık eğitimlerini en iyi şekilde  tamamlamış sağlık personelleri ile hizmet sunuyor. İnsan sağlığını her şeyden üstün tutarak sağlık hizmeti vermeyi kendine ilke edinen sağlık personellerimiz hızlı ve pratik sağlık çözümleri üreterek hasta naklini sağlar. Acil tıp alanında yeterli bütün bilgi ve becerilere sahip olan sağlık personellerimiz 7 gün 24 saat hizmet sağlar.

Dünya sağlık örgütünün istediği bütün  standartları bünyesinde barındıran ambulanslarımız ve tecrübeli sağlık ekibimiz ile tüm sağlık sorunlarınızda hizmet veriyoruz. Bir telefon ile anında ulaşarak gerekli sağlık ve hasta nakil işleminiz için 7 gün 24 saat en kaliteli sağlık hizmetini en hızlı şekilde alabilirsiniz. Özellikle ilk yardım ve acil müdahale konusunda deneyimli ekiplerimiz ile en üst seviyede hasta nakil hizmeti sunuyoruz. Dünya Sağlık Örgütünün bütün standartlarını  hatta daha fazla özelliği üzerinde bulunduran ambulanslarımız ile en özenli hasta nakil hizmetini gerçekleştiriyoruz. 

Son Teknoloji Araçlar 

Bayrampaşa Özel Ambulans firması olarak Dünya Sağlık Örgütü standartlarının üstünde yetenek ve teçhizata sahip son model ambulanslar ile hizmet sunuyoruz. Son teknoloji sağlık ekipmanları sayesinde her türlü olumsuz duruma önlem alan firmamız, hasta sağlığı için gerekli bütün hayatı müdahaleyi bu ambulanslarda sağlayabiliyor. Yüksek konfor ve teknolojiye sahip araçlarımız ile hastalar sarsıntısız ve güvenli bir şekilde hastaneye sevk edilir. Her türlü hasta durumuna hitap eden araçlarımız ile hastanın durumu ne olursa olsun aynı kalitede hizmet sunulur. İlgili Link: Acıbadem Özel Ambulans

Engelli hastalar için özel ekipmana sahip olan araçlarımız ile bu hastalarımız güvenli bir şekilde taşınır. Gerekli bütün tıbbi ekipmanlara sahip araçlarımız ile haftanın 7 günü 24 saat sağlık hizmeti sunuyoruz. İster hastaneden eve ister evden hastaneye en güvenli ambulans hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.  Hasta nakil konusunda tecrübe sahibi sağlık personellerimiz, son teknoloji tıbbi ekipmanlar ile donatılmış araçlarımızda her türlü hasta grubuna hizmet vermektedir. Son teknoloji ürünü araçlar ile şehir dışında  hasta nakil hizmeti sunan firmamız hastalarınız için sarsıntısız ve güvenli bir taşıma hizmeti verir. 

Bayrampaşa Özel Ambulans firmamız ile iletişime geçerek 7 gün 24 saat güvenli şekilde  özel ambulans hizmeti alabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara