Hizmet Bölgelerimiz

Bahçelievler Özel Ambulans

Bahçelievler Özel Ambulans hizmetlerimiz tam donanımlı hasta nakil araçları ile Bahçelievler özel ambulans ve birçok ilçede bulunan ambulansları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Özel ambulanslarımızın asıl amacı hastalarınızı gidecekleri noktaya güvenli şekilde ve durumlarını stabil tutarak ulaştırmaktır. Bu sebeple özel ambulans hizmetini verirken ekiplerimizi genç, dinamik, özverili, alanında uzman ve sağ duyulu bireylerden seçmeye özen göstermekteyiz.

Son yıllarda gelişen özel sağlık sektörü, hastaların ihtiyacı olan hizmeti saniyeler içerisinde, profesyonel olarak yapmalarına imkân tanır.  Bu bağlamda Bahçelievler Özel Ambulans, il merkezinde ve genelinde güvenilir, eksiksiz servisler sunar.

Ambulans hizmetlerimiz ile yatağa bağımlı hastalarınızın hastane sonrası eve nakillerinde, hastane kontrollerinde veya hastaneler arası transferlerinde yataktan yatağa güvenilir hizmet akışı için bizlere 0216 634 11 12 numaralı çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ambulanslarımız TSE standartlarında olup tüm araçlarımız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı şekilde hizmet vermektedir.

Tam teçhizatlı ambulansları ve tecrübeli sağlık çalışanlarıyla en iyi çözüm önerilerini sunmayı yegâne gaye olarak kabul eden Bahçelievler Özel Ambulans, güler yüzlü ve hızlı bir şekilde zor zamanlarınızda yardımcınızdır.

Bahçelievler’de Profesyonel Sağlık Hizmetleri

Bahçelievler Özel Ambulans, sağlık sektöründe profesyonel şekilde, kesintisiz hizmet anlayışıyla çözüm üretir. Eğer acil vaka varsa ve olay yerinde müdahale gerektiyorsa, ekiplerimiz gereken tedbiri almaları ardından sizleri en yakınınızda bulunan hastaneye götürmektedir.

Hâlihazırda hastanedeyseniz ve naklinizin yapılması gerekiyorsa saniyeler içerisinde size cevap veren Bahçelievler Özel Ambulans, gideceğiniz sağlık kurumuna veya evinize hastanızınız transferini sağlamaktadır.

İstanbul içerisinde en güvenilir ve uygun fiyatlarla diğer ilçelerdeki ambulans hizmetlerimizi incelemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu