Hizmet Bölgelerimiz

Başakşehir Özel Ambulans

Başakşehir Özel Ambulans hizmeti hastaların nakil hizmetini gerçekleştirir. İmkânların ve olanaklarının el vermediği bazı durumlarda hasta nakil işlemi gerçekleştireceğiniz zaman, firmamızdan hasta nakil hizmetini sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’na bağlı 112 Acil Yardım ambulansları ile içindeki bulunan malzeme ve donanımdan hiçbir farklılık göstermez.

Hasta nakil hizmeti gerçekleştirilerek hastanın güvenilir bir şekilde evden hastaneye veya hastaneden eve, hastaneden hastaneye nakli gerçekleştirilir. Özel hizmet veren ambulans araçları stabilize edilmiş alanlardır.  Hastanın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan mavi şeritli ambulanslardır.

Özel Ambulans Hizmeti Çeşitleri

Hasta nakli sırasında içerisi stabilize edilmiş özel olarak tasarlanmış araçlar, özel ambulans hizmeti olarak adlandırılır. Hastanın nakli sırasında hastaya eşlik edecek en az bir tane uzman sağlık çalışanı bulunur. Hasta nakil araçları mavi şeritli bantlardan oluşur. Fakat farklı tür acil yardım ambulansları farklı şerit ve bantlarda hizmet verir.

Özel acil yardım ambulansları kendi arasında 3’e ayrılır. Bunlar acil tıbbi müdahalede bulunan ambulanslar, sabit duran ambulanslar, hava ambulansları olmak üzere kendi arasında çeşitlendirilir. Başakşehir Özel Ambulans hizmeti veren firmamız sayesinde her alanlarda rahatlıkla sağlık hizmeti verebilecek ambulans çeşitleri bulunmaktadır.

Özel Hava Ambulansları

Hava ambulansları hizmeti uçak veya helikopterler ile sağlanan hızlı ambulans sistemleridir. Hava ambulans hizmeti almak isteyen hastanın doktor onayı ile uçulabilir raporu alması gerekir. Havayolu özel ambulans hizmetinden helikopter ile hizmet almak istediğiniz zaman bu hizmet sadece gündüz gerçekleştirilir. Çünkü helikopterlerin ve uçakların gece yolculuk yapması güvenli değildir. Hava ambulansı ile sağlanan özel ambulans hizmetleri cenaze ve organ nakli ile hasta transferi gerçekleştirilebilir. Hızlı ve güvenli bir şekilde hasta nakli gerçekleştirir.

Şehirlerarası Ambulans Hizmeti

Şehirler arası özel ambulans hizmeti veren Başakşehir Özel Ambulans firması olarak hastaların nakil işlemini gerçekleştirerek acil tıbbi müdahalelerde bulunuyoruz. Türkiye genelinde en güvenli şekilde hasta nakil hizmetini sunan firmamız sayesinde hasta nakil hizmeti gerçekleştiriyor. Hastanın evden hastaneye, hastaneden eve veyahut hastaneden hastaneye nakil hizmeti gerçekleştirilir.

Konforlu ve güvenli bir şekilde hastaların yolculuk yapması için araç içi dizayn oldukça önemlidir. Sağlık Bakanlığınca onaylanan bu hizmet sayesinde hastaların nakil hizmeti gerçekleştirilir. Sevdiklerinizin rahatsızlıkları durumunda hasta transferi gerçekleştirilir.

basaksehir ambulans fiyatlari

Başakşehir Hasta Nakil Hizmeti

Sağlık Bakanlığı’na bağlı 112 Acil Yardım hizmetlerinden farklı olarak hizmet veren özel ambulans hizmetleri Başakşehir Özel Ambulans adı altında hizmet verir. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olan özel ambulanslar içerisindeki malzeme ve donanım açısından sağlık bakanlığına bağlı ambulanslar ile aynıdır. Hasta nakil aracı olarak kullanılan araçlarda mavi şerit bant sistemi uygulanır.

Araç içerisindeki tıbbi malzeme sistemi hastaya herhangi bir acil müdahale edilmesi sırasında oldukça önemlidir. Araç içerisinde bulunan personel ve sağlık çalışanları alanında uzman kişilerdir. Hastanın stabil durumu için bu eşyalar ve donanımlar önemlidir. Firmamızdan alacağınız hizmet sayesinde hasta ve hasta yakınlarının nakli gerçekleştirir.

Özel Ambulans Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur?

Ülkemizde acil sağlık hizmetleri ve ilk müdahale oldukça önemlidir. Hayat kurtarıcı bu acil yardım kuruluşlarına her zaman bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 112 Acil Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan hizmetler ile özel ambulans hizmetleri aynı hizmetleri verir. Başakşehir Özel Ambulans hizmeti olarak Sağlık Bakanlığından onaylı hizmet vermekteyiz.

Hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet veren firmamız pandemi sürecinde de oldukça dikkatli davranılır. Her zaman sterilize edilen tıbbi malzemeler hastaların temizliği yapılır. Böylece hastaların mikrop kapma ihtimali oldukça düşük olur. Firmamızdan zamanda hizmet almanız için önceden randevu almanız daha iyi olacaktır.

Acil Tıp Sistemi

Acil tıp sisteminde kullanılan hasta nakil araçları yaralıların taşınması her zaman acil bakımın en önemli konularından biridir. Ambulans sistemleri hastane dışında verilir. Hastanın evden hastaneye, hastaneden eve veya hastaneden hastaneye nakli gerçekleştirilir. Hastaya ilk olarak müdahale eden acil ambulans ekiplerinin gerekli sertifikalara ve belgelere sahip olması gerekir. Hastanın nakli sırasında oluşabilecek herhangi bir aksi durumda ilk müdahaleyi bu sağlık çalışanlarının yapması gerekir. İlgili Link: Üsküdar Özel Ambulans

Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve izinli olan özel ambulans hizmetleri her alanda hizmet verebilir. İçerisindeki sağlık çalışanların gerekli sertifikalar ve belgelerle onaylanmış olarak her yerde görev yapmaları öngörülür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara