Hizmet Bölgelerimiz

Eyüpsultan Özel Ambulans

Eyüpsultan özel ambulans alanında hizmet veren firmamız, kişilerin sağlığı ve güvenliği için günün her saatinde faaliyet göstermektedir. Özel ambulans, hastaları ya da yaralıları sağlık kuruluşuna ulaştırmayı sağlayan, ayrıca yol boyunca ilk tıbbi müdahalelerin yapıldığı işlemlerdir. Yaralı ya da hastayı güvenli şekilde taşımak ve transferini yapmak, büyük ölçüde tecrübe ve itina gerektiren bir işlem iken transfer esnasında ambulansta yer alması gereken ekipmanların bulunması da insan sağlığı ve güvenliği için oldukça önemlidir.

Özel Ambulans Avantajları Nelerdir?

Eyüpsultan özel ambulans olarak sağlık alanında görev yapan firmamız, hastaların ya da yaralıların istekleri göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz. Güvenli ve konforlu hizmet sunan firmamız yılların tecrübesi ile birlikte en kısa sürede hastaneye ulaştırırken bu arada hastaya ilk acil müdahalede bulunurlar. Böylelikle deneyimli ekiplerimiz hastanın daha fazla kötü durumlar yaşamaması için tedbir almış olur.

Özel ambulans hizmetleri sayesinde kişilerin hasta olması ya da yaralanması sonucu alabilecekleri konforlu hizmetin yanında daha pek çok avantaja da sahip olurlar. Özel ambulanslar ister şehir içi ister şehir dışı olsun hastaları her yere ulaştırabilen kapasitede olurlar. Özellikle hastanın ilerlemiş olan tedavisinin farklı şehirde transfer işleminin olması gerektiği haller olabilir.

Özel Ambulans ile Hangi Olanaklara Sahip Olunur?

Eyüpsultan özel ambulans hastanın il dışına çıkması durumunda teşekküllü ambulans araçları ve transfer ekibiyle konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sağlar.Bu alanda hizmet sunan firmamız her türlü olanakları sunarak hasta nakil işlemleri yapmaktadır. Özel donanımlı araçlarımız ve tecrübeli çalışanlarımız ile güvenli hizmet imkânı sunuyoruz.

 Sağlık sektöründe hizmet veren özel ambulanslar 112 ‘ye bağımlı olmadan faaliyet gösteren kuruluşlardır. Ancak Sağlık Bakanlığı ‘nın vermiş olduğu ruhsat belgesi ile çalışmaları zorunludur. Sahte özel ambulans hizmeti ile karışmaması için bu belge hizmet alınan kişilere gösterilmelidir ya da belirtilmelidir. Sağlık anlamında her türlü aşamaları tecrübe ile aşabilen ruhsatlı özel ambulans hizmetleri böylelikle hasta ya da yaralılara güvenli ve etkin hizmet vermiş olurlar.

eyupsultan ambulans
Eyüpsultan Özel Ambulans | Dünya Ambulans

Özel Ambulans Hizmetleri Nasıl Olur?

Firma olarak, konforlu ve son teknolojik cihazlar ile hastaların yardımına koşuyor, gerekli bütün müdahaleleri hastaneye ulaştırana kadar gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda sağlık görevlileri özel eğitim sonucunda göreve başlamalılar, aldıkları eğitim ile hastanın her durumuna müdahale edebilme bilgilerinin olması gerekir. Böylelikle hastalar sağlık kuruluşuna ulaştırılmadan önce alınan tedbirler ile durumun daha kötüye gitmesine mani olunacaktır.

Özel ambulans sistemleri, her dakika ya da her saniye görev başında olmayı gerektiren bir hizmettir. Oldukça itina ve dikkat gerektiren bu hizmet, bir anlık ihmal hastanın kaybı ile sonuçlanmasına sebep olabilir. Bu sebeple ambulansa çağrı gelmesiyle birlikte vakit kaybetmeden bildirilen konuma gelinmeli ve anında hastaya ilk müdahale yapılmalıdır.

Araç İçi Ekipmanları Nelerdir?

Eyüpsultan özel ambulans olarak firmamız araç içi ekipmanlarımız tam olacak şekilde hiç bir sorun yaşanmaması adına hizmet sunmaktayız. Araç içerisinde yer alması gereken telsiz, haberleşme sistemleri gibi cihazlar her zaman sorunsuz olmalı, düzenli bakımları yapılmalıdır. İlgili Link: Ataşehir Özel Ambulans

Böylece hiç bir sorun yaşanmadan hasta belirtilen yerden alınır, yol esnasında uygulanması gereken işlemler yapılır ve bundan sonra sağlık kuruluşlarına nakil işlemleri yapılmalıdır.

 Firmamız tüm bu aşamalarda oldukça titiz davranarak problemsiz bir hizmet sunmaktayız. Hasta ya da yaralıların yerlerini belirlemek için yol takip cihaz sistemleri ile kolayca ulaşıyor, böylelikle hızlı ve etkin bir ulaşım gerçekleştiriyoruz. Tam donanımlı cihaz ve ekipmanlarımız ile günün her saatinde faaliyet gösteriyoruz. Bu anlamda can güvenliklerini bizlere teslim eden hastalarımıza her türlü hızlı ve kaliteli hizmetin güvencesini sunuyoruz.

Özel Ambulans Çalışma Sistemleri

Eyüpsultan özel ambulans ile hizmet sunan firmamız, her türlü çalışma sistemine ayak uyduracak şekilde bir plan ile çalışır. Özel ambulans hizmetleri sağlık alanında pek çok sistemi kapsar. Bu alanda görev yapan kuruluşlar, ambulans doktoru ile, acil müdahale teknisyeni ile ya da şoförü ile birlikte bir bütün halinde çalışmalıdır ve bu sektör için gerekli olan her türlü belge ve ruhsata sahip olmaları gerekir. Özel ambulans işlemleri, kurumsal ya da kişisel olarak da faaliyet gösterebilir. Bu anlamda özel ambulanslar her türlü alanı kapsar.

Özel ambulanslar hasta ya da yaralıların tercihleri doğrultusunda işlerini yürütmeleri gereklidir. Şehirlerarası ya da şehir dışı ulaşım imkânı sağlamalı ve bu hizmeti sorunsuz şekilde tamamlaması gerekir. Firmamız hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekte ve böylelikle kişi memnuniyeti sağlamaktayız. Firmamızdan 7 / 24 hizmet alabilir, iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara