Hizmet Bölgelerimiz

Silivri Özel Ambulans

Silivri özel ambulans hizmetleri, hastanın acil ve kritik durumlarda evinden alınarak en yakın hastaneye hızlı bir şekilde taşınma işlemidir. Acil durumlarda dakikalarca ambulans beklemek yerine özel ambulans hizmetlerinden yararlanarak hastanızın kısa süre içerisinde hastane de olmasına olanak sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda özel ambulans hizmetleri resmi gazetede yayımlanan yürürlük ile sürekli olarak denetim altındadır.

Sizi ve hastanızı riske atacak herhangi bir işlem yapılmadan hastanızın hayatını kurtarmaya yönelik çalışmalar yapılır. Ambulans hizmetlerinde çalışan tüm görevliler, alanında uzman kişilerden oluşuyor olup bir hastaya ilk olarak nasıl müdahale edileceğinin bilincindedirler. Görevde kullanılan araçlar bakanlık tarafından onaylanan ve ambulans hizmetinin yapılabilmesine izin verilen kişiler tarafından gerçekleştirilir.

Silivri Özel Ambulans Hizmetleri

Silivri özel ambulans hizmetleri, hızlı ve güvenilir adresin kendisidir. Özel ambulans hizmetleri arasında sizlere sağlanan en önemli hizmet; Sizler ambulans talebinde bulunduğunuz an alanında uzman kişilerden oluşan ambulans ekibi sizlerin bulunduğu noktaya kısa süre içerisinde gelir. Hastanız, ilk müdahalenin ardından ambulansa kadar taşınır ve en yakın hastaneye vakit kaybetmeden götürülür. Aynı zamanda özel olarak talep ettiğiniz herhangi bir sağlık kuruluşu var ise o noktaya direkt olarak hasta götürülür.

Araçlar, tam donanımlı araçlar olup tıbbi açıdan tüm ihtiyaç duyulan ürünler araç içerisinde yer alıyor. Özel ambulanslar, aynı zamanda yoğun bir tıbbi müdahale gerektirmeyen ya da yaralı hastalar için uygun olan araçlardır. Özellikle, merdivenlerden inemeyen yaşlılar için özel sedyesi bulunan özel ambulans ekipmanları ile araca kadar hasta taşınır.

Şehirler Arası Özel Ambulans

Silivri özel ambulans hizmetleri arasında birçok kişi tarafından tercih edilen şehirler arası ambulans hizmetini sizlere veriyor. Çoğu zaman bulunduğunuz noktada acil bir hastalık durumunda tam teçhizatlı bir hastane bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hastayı riske atmak yerine özel ambulans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Özel ambulans hizmetleri, sizlerden gelen talep doğrultusunda dilediğiniz tüm şehirlere hizmet verir. Hastanız, yolculuk süresi boyunca sağlık hizmetlerinden ambulansta bulunan yetkililer tarafından hizmet alır, hasta kontrol edilir ve risk durumu değerlendirilerek yolculuğa başlanır.

Silivri Özel Ambulans Fiyatları

Silivri özel ambulans fiyatları, gidecek olduğunuz noktalara göre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda özel ambulans fiyatları il sağlık müdürlüğünün belirlediği komisyon ile yılda 1 kez düzenleme yapılarak hazırlanır. Fiyatların belirlenmesinde en önemli etken, hastanın durumu, şehirler arası ambulans hizmeti verilecek ise bu noktanın mesafesi ve ambulans içerisinde hastaya uygulanacak çeşitli sağlık hizmetleri fiyatları etkileyen unsurdur. Bu nedenle net bir fiyat verilmemektedir.

Sabit Ambulans Hizmetleri

Silivri özel ambulans hizmetleri arasında sabit ambulans hizmetleri de en çok tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Özellikle, tam donanımlı hastanelerin yer almadığı işyeri gibi noktalarda sabit ambulanslar rağbet görüyor.  Sabit ambulanslar, sanayi sitelerinin olduğu noktalar, şehirden uzak özel yerleşim noktaları, fabrika ve okul gibi çeşitli alanlarda acil durumlarda anlık müdahale edilebilmesi için sabit ambulansa ihtiyaç duyuluyor. Sanayi ve inşaat sektörlerinde sürekli olarak yaşanan iş kazalarından kaynaklı ölümleri önlemek ve kısa süre içerisinde hastayı hastaneye yetiştirmek için özel ambulanslardan faydalanabilirsiniz.

Uzman Kadro İle Özel Ambulans

Bir hastanın yaşaması her şeyden çok önemlidir. Koordineli bir çalışma prensibi ile hasta iyileştirilebilir. Özel ambulans hizmetlerinde yer alan gerek araçlar gerekse de ambulans içerisinde görevli olan kişiler alanında uzman kişilerden oluşuyor olup, tıp ve acil müdahale ile ilgili tüm bilgi birikimine sahiptir.

Bu zamana kadar yapılan hasta nakil işlemlerinde hastanın konforu ve hastanın rahatı için her detay düşünülerek, hastayı tehlikeye atmadan kısa süre içerisinde gidilecek olan hastaneye teslim edilmiş ve herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşılmamıştır. İlgili Link: Zeytinburnu Özel Ambulans

Olaylara çözüm odaklı ve prensipli çalışma anlayışı ile yaklaşan özel ambulans ekibi bu büyük sorumluluğu en iyi şekilde ve başarıyla yerine getiriyor. Maddi kazanç bir yana, bir hastanın zamanında hastaneye yetiştirilmesi ve hayatının kurtarılması her şeyden daha önemlidir. Silivri özel ambulans, Silivri ve çevre noktalara hizmet vermektedir.

Silivri beldesine yakın bir lokasyon’dan bu hizmeti almak isterseniz hiç düşünmeden özel ambulans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 7/24 sizlere sağlanan bu hizmetlerden ihtiyacınız olan her an ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu