Hizmet Bölgelerimiz

Sarıyer Özel Ambulans

Sarıyer Özel Ambulans, her an başımıza ne geleceğini bilemeyeceğimiz şu günlerde, güven tesis etmek için kurulan bir kuruluştur. Böyle zamanlarda profesyonel bir ekipten destek almak isteriz. İşte bu destek ekiplerinin başında ambulans hizmetleri gelmektedir.

Sarıyer Özel Ambulans olarak hasta ya da yaralı olan vatandaşımızı, en hızlı ve güvenilir şekilde hastaneye yetiştirmek ve hastane öncesi yapılması gereken müdahaleleri yapmak için hizmetinizdeyiz.

Acil müdahale konusunda eksiksiz eğitim almış profesyonel ekip arkadaşlarımız, son teknolojiyle desteklenmiş araçlarımızla ve eksiksiz acil durum ekipmanlarımızla 7 gün 24 saat hazır bir vaziyette beklemedeyiz.

Sarıyer  Ambulans Hizmetlerimiz 

Sarıyer Özel Ambulans, hastaya özel, doğrudan ve bilinçli sağlık hizmeti vermeyi hedefler. Bu doğrultuda ekiplerimiz, hastaya ilk müdahale edilmesi, hastane bünyesinde tedavisinin yapılması ve tedavi sürecinden sonra evine nakledilmesine kadar geçen sürecin tamamında hastayla irtibatı kesmez.

Ve durum kontrolünü sonuna kadar takip edip yönetir. 112 acil çağrı merkezlerinde yaşanan yoğunluk sebebiyle devlet personelleri hastalara acil müdahale yapsalar da hastanın diğer ihtiyaçları için bir hizmet sağlama kapasiteleri yoktur.

Bu sebepten dolayı, burada bulunan eksiklikten doğan ihtiyaçlar doğrultusunda, Sarıyer Özel Ambulans, tam donanımlı araçları ve profesyonel ekibiyle tam teşekküllü bir sağlık hizmeti vermek için kurulmuştur.

 İlk Müdahale 

Sarıyer Özel Ambulans, zincir halkaları gibi birbirine bağlı olan sağlık hizmetlerinin ilk halkası, ambulans hizmetinin ehemmiyetinin farkındadır. Dolayısıyla hastane öncesinde gerekli olan ambulans müdahalesi hastanın diğer süreçlerde de güvenini temin için son derece titizlikle çalışmalarına devam eder.

Günümüzde acil rahatsızlıklar, afetler ve ani kazalar sıklıkla görülür. Böyle durumlarda hasta ya da yaralıda oluşabilecek komplikasyonları önlemek, iyileştirmeyi kolaylaştırmak ve hastanın yaşam şansını artırmak için hastane öncesi müdahalenin ehemmiyeti oldukça büyüktür.

Sağlık hizmetlerinin en önemli halkası olan ambulans müdahalesinin yanlış ya da eksik yapılması çok ciddi sorunları beraberinde getirebilir. Travmatik ve kronik hastalıkların ciddi artış gösterdiği şu günlerde ambulans müdahalesinin önemi de artmıştır. Sarıyer Özel Ambulans, zincirin ilk halkası olan ilk müdahalenin ehemmiyetinin farkında olup, bu konuda alabileceğiniz en güvenilir hizmeti sizlere sunmuştur. İlgili Link: Beşiktaş Özel Ambulans

Güvenilir ve profesyonel hizmetiyle, yıllardır edindiği tecrübelerle hastane öncesinde ki riski ciddi miktarda azaltmayı hedeflemiştir.  Profesyonel bir acil durum hizmeti almak isteyenlerin Sarıyer Özel Ambulans ile iletişime geçmesi önerilir. 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sarıyer Özel Ambulans olarak, yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibimizle her zaman bir adım öndeyiz. Hasta nakil işlemlerini ve acil durumlarda yapılacak ilk müdahaleyi maksimum güvenlik ve hızla uzman ekip arkadaşlarımızla gerçekleştiririz. Nakil yahut ilk müdahale sırasında, donanımlı araçlarımız sizlere mükemmel bir konfor sağlarken, Deneyimli ve uzman ekiplerimiz, olası acil durumlarda, yerinde yaptıkları müdahalelerle sorunsuz bir şekilde sizleri en yakın sağlık kuruluşuna teslim eder. Tüm süreci büyük bir titizlikle kontrolümüz altında tutarız.


Sarıyer Özel Ambulans olarak, daima güler yüzlü hizmetimizle hastaların motivasyonunu artırarak daha çok hayata tutunmalarını sağladık. Ambulans içinde bulunan hekimden paramediğe, acil tıp teknisyeninden hemşire ve şoföre kadar bütün ekip arkadaşlarımız özenle seçilmiş olup, her konuda deneyimli ve eğitimlidir. Her gün işine, büyük bir özveri ile başlayan arkadaşlarımız hasta motivasyonunu yükseltmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösterir.

Uygun Fiyat 

Sarıyer Özel Ambulans olarak, alacağımız en büyük ücretin, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti olduğunu bilerek, yıllarca bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürdük. Ve bu konuda da attığımız adımlarla samimiyetimizi tüm hastalarımıza kanıtladık. Bunları yaparken azıcık bile şeffaflığından ödün vermeyen firmamız, hiçbir hastasını ek bir ücrete tabi tutmamıştır. Her konuda olduğu gibi bu konuda da güven vermeye devam etmiştir. 
Güvenli Hizmet

Sarıyer Özel Ambulans, “sağlık sektöründe güven” denince akla ilk gelen özel ambulans olmuş, ve bütün çabalarını bu yönde harcanmıştır. Hastaların tüm haklarını bilip bunların korunması için gerekli tüm önlemleri almıştır. Mahremiyet konusunda da son derece dikkatli olan ekiplerimiz, hasta ve hasta yakınlarının moral ve motivasyonunu düşürecek her durum ve hareketten kaçınırlar. 
İletişim 

Sarıyer Özel Ambulans, yılların verdiği tecrübe ve bitmeyen azim ve gayretiyle yılın 365 günü sizlerin yardımına koşmaya devam ediyor. Operatörlerimize 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilir, operatörde bekleme sorunları ile karşılaşmazsınız. Ayrıca bizi günün istediğiniz saatinde görüş ve önerilerinizi bildirmek için arayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu