Hizmet Bölgelerimiz

Avcılar Özel Ambulans

Avcılar Özel Ambulans hizmet olanakları sağlayan firmamız sayesinde hasta ve hasta yakınlarının hastaneye güvenilir bir şekilde ulaştırılması sağlanır. Alanında uzman hizmet veren özel ambulans firmamızın önceliği hastaların güvenilir ve rahat bir şekilde taşınmasıdır. Özel ambulansların içi oldukça rahat ve konforludur. Hasta nakli yapılırken hastanın, herhangi bir sarsıntıya uğramaması için araçlar, sarsıntıya karşı raylar ile üretilirmiştir.

Diğer ambulanslar da kullanılan sarsıntı önleyici mekanizmalardan daha fazla kauçuk ve sarsıntı önleyici malzemeler kullanılmıştır. Böylelikle gönül rahatlığı ile hastalarınızın naklini gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamıza müracaat etmeniz olacaktır.

Özel Hasta Nakil Aracı

Hastaların bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemine hasta nakli denir. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu hasta nakil hizmetleri bazen imkanlar dahilinde elverişsiz olabiliyor. Bu durumda Avcılar Özel Ambulans hizmeti veren firmamız devreye girer. Sağlık hizmeti oldukça önemli bir hizmettir.

Çünkü her işin başı sağlıktır. İster kendi sağlığınız ya da bir yakınınızın sağlığı her şeyden önce gelir. Bu yüzden hastalara yapılan ilk müdahale ve erken teşhis her zaman hayat kurtarır. Özel hasta nakil aracı hizmeti veren firmamız sayesinde şehir içi veya şehir dışı hasta nakli yapılmaktadır.

Avcılar Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

İmkanların el vermediği durumlarda hastaların bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan araçlara özel ambulans hizmeti denir. Birçok firma ve şirket özel ambulans hizmeti vermektedir.  Fakat Avcılar Özel Ambulans hizmeti veren firmamızın ayrıcalıkları vardır. Özel ambulans hizmeti veren firmamızın araçları sarsıntıya karşı daha fazla malzeme kullanılarak, hastanın sarsılmaması için özel olarak tasarlanmıştır.

Her özel ambulansın içinde alanında uzman sağlık çalışanları görev yapmaktadır. Sağlık çalışanları bu hizmeti verebilmeleri için özel sertifika almaları gerekir. Özel ambulansların içinde isteğe bağlı olarak uzman doktor da bulunmaktadır.

İlgili Haber : Ev Kazalarında İlk Yardım

Şehir Dışı Özel Ambulans 

Hastaların başka hastanelere sevkiyatının yapılması için özel araçlara ihtiyaç vardır. Sağlık Bakanlığı’na bağlı diğer ambulanslar ile aynı hizmeti veren özel ambulanslar, şartların el vermediği durumlarda ihtiyaç duyulur. Hastanın belirli bir yerden, imkân ve olanakların el verdiği tedavisinin tamamlanacağı başka bir hastaneye sevkiyatı sırasında ambulans hizmetine ihtiyaç duyulur. Avcılar Özel Ambulans hizmeti veren firmamız sayesinde ister kendi hasta naklinizi ister yakınlarınızın hasta naklini güvenilir bir şekilde şehir dışına sevk edebilirsiniz. ,

Şehir dışı ve şehir içi ambulans hizmeti ücretleri her zaman makuldür. Belirlenen ücretin açılış ücreti ayrı işleme tabi tutulur. Şehir dışı ambulans hizmeti kilometre hesabı hesaplanır. Şehir dışı kilometre hesabı 4 TL olarak belirlenir. Uygun fiyat olanağı ile hizmet veren firmamız sayesinde hastaların güvenli bir şekilde nakli yapılır.

Özel Ambulans Araçları

Avcılar özel ambulans hizmeti veren firmamız ambulans hizmetine uygun araçlarla bu hizmeti vermektedir. Sağlık Bakanlığı’na bağlı diğer ambulanslar da olduğu gibi hastayı sarsmaması için özel raylı sistem bulunur. Fakat özel ambulans hizmeti veren araçlarda bu sistem daha üst düzeydedir. Böylece hasta hiçbir sarsıntıya uğramadan yolculuk yapar. Temizlik ve hijyen bakımından en iyi stabilize yöntemler kullanılır. Sağlık Bakanlığı’na bağlı diğer araçlar ile neredeyse aynı dış görünüşe sahiptir. Özel ambulans araçlarında ki tek fark mavi şerit bantların olması. Araçların günlük bakımı ve temizliği düzenli periyodik aralıklarla yapılır. Böylece araç içinde yolculuk yapan bir hastanın mikrop kapma olasılığı oldukça düşüktür. Şehir içi veya şehir dışı hasta nakline uygun olan bu araçlar her hava koşullarına ve yol koşullarına uygundur. Böylece her alana yapılan hasta nakli sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Avcılar Özel Ambulans Aracının İçinde Bulunan Ekipmanlar

Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan diğer araçlar ile aynı standart ve koşulları sağlayan özel ambulans araçları, alanında uzman ekiplerle birlikte bu hizmeti verir. Özel ambulans hizmetlerinin amacı, hasta naklini veya sevkiyatının gerçekleştirilmektir. Bu hizmeti verirken herhangi bir acil durumda müdahale edilebilecek ekip ve ekipmanlara sahip olmalıdır.

Bu cihaz ve aletler Sağlık Bakanlığı’na bağlı diğer ambulanslar ile aynıdır. Bu aletler; solunum cihazları, bir adet hasta yatağı, bir adet tekerlekli sandalyeye, bir adet refakatçi koltuğu, oksijen tüpü, elektro şok makinesi, gibi bir çok acil müdahale de kullanılan cihazlar bulunur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonŞimdi Ara